Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir Oficiālās obligātās informācijas centrālizētā glabāšanas sistēma?

Oficiālās obligātās informācijas centralizētā glabāšanas sistēma (Oficiālā glabāšanas sistēma) ir plašai auditorijai pieejams interneta vortāls (adrese – https://csri.investinfo.lv), kurā komercsabiedrības, kuru finanšu instrumenti (akcijas vai parāda vērtspapīri) ir iekļauti regulētajā tirgū, vai persona, kura lūgusi pārvedamu vērtspapīru iekļaušanu regulētajā tirgū, publicē ar Finanšu instrumentu tirgus likumu noteikto obligāto informāciju.

Kas ir obligātā informācija?

Obligātā informācija ir Finanšu instrumentu tirgus likuma 1. panta pirmās daļas 47. punktā minētā obligātā informācija, tostarp saskaņā ar Regulu Nr. 596/2014 atklājamā informācija.

Kāpēc ir izveidota Oficiālā glabāšanas sistēma?

Oficiālā glabāšanas sistēma izveidota saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2004/109/EK par atklātības prasību saskaņošanu attiecībā uz informāciju par emitentiem, kuru vērtspapīrus atļauts tirgot regulētā tirgū, un par grozījumiem Direktīvā 2001/34/EK prasībām.

Kas atbild par publicētās informācijas saturu?

Informāciju publicē un par tās saturu atbild pats emitents.

Kādu formāta failus var pievienot kā ziņas pielikumu?

Ziņām var pievienot jebkāda formāta failus, kas satur atbilstošo papildinformāciju ziņai. Taču rekomendēts ir pievienot plaši izplatītus failu formātu failus, kas ļautu plašai auditorijai skatīt pielikuma failus.

Vai ir ierobežojumi pielikumā pievienotā faila izmēriem?

Jā, viena pielikumā pievienotā faila izmērs nevar pārsniegt 10 MB.

Kā publicēt tabulas (bilances u.tml.)?

Tabulas ieteicams publicēt pievienotajos failus un izvairīties no tabulu publicēšanas kā tekstu.