Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kontaktpersonas

Jautājumos saistībā ar informācijas publicēšanu Oficiālajā regulētās informācijas glabāšanas sistēmā sazināties ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas Finanšu instrumentu tirgus uzraudzības departamenta:

Vecāko uzraudzības eksperti Guntu Ilenāni (tālr: 67774827, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Vecāko uzraudzības ekspertu Ģirtu Dubkēviču (tālr: 67774825, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Vecāko uzraudzības eksperti Agnesi Šķēli (tālr: 67774858, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Vecāko uzraudzības eksperti Zani Medni (tālr: 22303622, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

Galveno uzraudzības ekspertu Sandi Anderšmitu (tālr: 67774862, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)