Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “Latvijas Gāze” aicina investorus uz uzņēmuma virtuālo konferenci par 2021. gada 9 mēnešu finanšu rezultātiem
Emitents Latvijas gāze, AS (097900BGMO0000055872)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-11-23 17:05:57
Versijas komentārs
Teksts

AS “Latvijas Gāze” aicina piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 25. novembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Lai pievienotos vebināram, tam ir iepriekš jāreģistrējas – lūdzu sekojiet instrukcijām zemāk.

Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs AS “Latvijas Gāze” valdes locekle, finanšu direktore Inga Āboliņa. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā.

Vebinārā tiks analizēti AS “Latvijas Gāze” koncerna 2021. gada 9 mēnešu finanšu rezultāti (paredzēts publicēt š.g. 24. novembrī), kā arī uzņēmums informēs par aktualitātēm koncernā.

Kas ir vebinārs?
Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs nodrošina interaktīvu komunikāciju, sniedzot iespēju klausītājiem uzdot jautājumus un saņemt atbildes no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē.

Kā pievienoties?
Lai sekotu līdzi vebināram, Jums būs nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas.
Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti:
https://register.gotowebinar.com/register/7522493938600965644

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Papildus informācija:

Romāns Tjurins
Finanšu departamenta vadītājs
Tālrunis: + (371) 67 369 139
E-pasts: investor.relations@lg.lv

www.lg.lv

Pielikumi