Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS DelfinGroup aicina piedalīties vebinārā par uzņēmuma 2021. gada neauditētiem 3.ceturkšņa un 9 mēnešu finanšu rezultātiem
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-11-04 11:33:38
Versijas komentārs
Teksts

AS DelfinGroup aicina investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 9. novembrī plkst. 11:00. Lai pievienotos vebināram, tam ir iepriekš jāreģistrējas – detalizētāka informācija sniegta zemāk.

Vebināru vadīs un uz jautājumiem atbildēs AS DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš un finanšu direktors Aldis Umblejs. Vebināra ietvaros AS DelfinGroup pārstāvji prezentēs 2021. gada neauditētos 3. ceturkšņa un 9 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm uzņēmumā. Pēc prezentācijas ikviens ir aicināts uzdot savus jautājumus uzņēmuma pārstāvjiem.

Vebinārs notiks angļu valodā, taču jautājumus būs iespēja uzdot arī latviešu valodā.

Ņemot vērā to, ka vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzam Jūsu jautājumus iesūtīt līdz 8. novembrim uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com.


Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot saiti https://attendee.gotowebinar.com/register/8912327213227270415. Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un instrukcija. Pirmoreiz pieslēdzoties Nasdaq Riga vebināram, būs nepieciešams lejuplādēt lietotni. Turpmāk, lai pievienotos vebināriem biržas platformā, atkārtoti lietotne nebūs jālejuplādē.

Par DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk kā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk kā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000 klientu. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmuma 2021. gadā veiktais IPO bija lielākais Latvijas vēsturē pēc investoru skaita, piesaistot gandrīz 6000 jaunus akcionārus. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34.6 miljonus eiro, EBITDA bija 9.3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 4.65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

         Papildu informācija:
         Kristaps Bergmanis,
         AS DelfinGroup valdes loceklis
         Tālr.: +371 26189988
         Whatsapp: +371 26189988
         E-pasts: kristaps.bergmanis@delfingroup.lv

Pielikumi