Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Ir noslēgusies Olainfarm 2020. gada 2. ceturkšņa virtuālā konference
Emitents Olainfarm, AS (213800WCG52W62ENOP27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2020-09-02 19:45:21
Versijas komentārs
Teksts

2.septembrī AS „Olainfarm” aizvadīja virtuālo konferenci investoriem. Konferences laikā AS „Olainfarm” valdes priekšsēdētājs Jerūns Veitess (Jeroen Weites) un valdes locekle Zane Kotāne analizēja 2020. gada 2. ceturkšņa un 2020. gada 6 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī prezentēja uzņēmuma jauno stratēģiju.

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/2QNIhN3. Savukārt, virtuālās konferences laikā demonstrētā prezentācija ir pievienota paziņojuma pielikumā. Alternatīvo snieguma rādītāju aprēķina metodika ir atklāta 2019.gada pārskatā (21.lpp.).

Olainfarm pateicas visiem, kas piedalījās vebinārā un aicina sekot līdz informācijai par nākamo virtuālo konferenci!

AS „Olainfarm“ ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS „Olainfarm“ produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm un teritorijām, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju.

 

Papildu informācija:

Jānis Dubrovskis

AS “Olainfarm” investoru attiecību konsultants

Tel. +371 29178878

E-pasts: janis.dubrovskis@olainfarm.com

Pielikumi