Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Izmaiņas AS "mogo" revīzijas komitejas sastāvā
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2019-09-18 20:40:19
Versijas komentārs
Teksts

AS "mogo" informē, ka 2019. gada 18. septembrī tika ievēlēta jauna AS “mogo” revīzijas komiteja. Par revīzijas komitejas locekļiem tika ievēlēti Dārta Keršule, Ilze Vavenko un Jūlija Māsāne-Ose.

Jūlija Māsāne-Ose ir ieguvusi maģistra grādu ekonomikā Hankenas Ekonomikas skolā un sociālo zinātņu bakalaura grādu (B.Sc) Rīgas Ekonomikas augstskolā. Kopš 2019. gada janvāra Jūlija ir Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas un Armēnijas reģiona operāciju vadītāja. Pirms pievienošanās Mogo, Jūlija bija Finanšu konsultāciju departamenta direktore KPMG Latvia - vienā no vadošajiem revīzijas un konsultāciju uzņēmumiem Latvijā. 

Par AS “mogo”

AS “mogo” piedāvā klasisko finanšu līzingu, kreditēšanu pret klientam jau piederošu transportlīdzekli (atgriezeniskais līzings) un patēriņa kreditēšanu, ko ir iespējams saņemt piesakoties uzņēmuma mājaslapā, mobilajā lapā, pa telefonu, pie vairāk nekā 270 lietoto transportlīdzekļu sadarbības pārdevējiem vai klientu apkalpošanas centros lielākajās Latvijas pilsētās. Uzņēmuma pakalpojumus Latvijā jau izmanto vairāk kā 20 tūkstoši klienti. Šobrīd Mogo Finance S.A. grupas uzņēmumi veiksmīgi darbojas ne tikai Latvijā, bet arī Igaunijā, Lietuvā, Gruzijā, Armēnijā, Polijā, Bulgārijā, Rumānijā, Moldovā, Albānijā, Baltkrievijā, Uzbekistānā, Kazahstānā un Maķedonijā turklāt uzņēmums plāno paplašināt savu darbību arī citās valstīs. Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet: www.mogofinance.com

  

Simonas Jurgionis

Investor Relations Manager

Tālrunis: +371 27273993

E-pasta adrese: simonas.jurgoinis@mogofinance.com

Pielikumi