Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA piedalās un aicina investorus tiešraides konferencei „CEO Meets Investors”
Emitents Valmieras stikla šķiedra, AS (5493006XWNR6BLL15O35)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-11-26 09:52:06
Versijas komentārs
Teksts

2018.gada 26.novembrī AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels (Stefan Jugel) pārstāvēs akciju sabiedrību un piedalīsies biržas Nasdaq Riga organizētajā, ikgadējā investoru konferencē „CEO Meets Investors” Rīgā, lai interesentus iepazīstinātu ar uzņēmumu, tā darbības rezultātiem, kā arī sniegtu ieskatu nākotnes prognozēs.

Prezentācija notiks angļu valodā un tā sniegs vispārīgu informāciju par akciju sabiedrības pamatdarbību, galvenajiem produktiem, noieta tirgiem, kā arī finanšu rādītājiem un nākotnes perspektīvām. Pēc prezentācijas uzņēmuma valdes priekšsēdētājs atbildēs uz interesējošajiem investoru jautājumiem.

Konference norisināsies no plkst. 10:00 līdz 13:00, un to varēs vērot video tiešraidē via nasdaqbaltic.com šeit (https://ej.uz/CEO_2018), kā arī Nasdaq Riga Facebook lapā un citos biržas avotos. Programma publicēta mājaslapā nasdaqbaltic.com. Visi akcionāri un citi interesanti laipni aicināti pievienoties tiešraides konferencei.

Konferences ietvaros AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA sniegtā prezentācija (angļu valodā) un jaunatklātā, būtiskā informācija (latviešu valodā) atrodama pielikumā.

Pasākums vienkopus pulcēs vairākus Nasdaq Baltijas biržu regulētajā un First North alternatīvajā tirgū iekļautu uzņēmumu pārstāvjus. „CEO Meets Investors” ir ikgadējs pasākumus privātajiem un institucionālajiem investoriem, kā arī citiem vērtspapīru tirgus interesentiem, ko organizē Nasdaq Baltijas biržas Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Par VALMIERA GLASS GRUPU:
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA un tās meitas uzņēmumi (turpmāk tekstā saukta – VALMIERA GLASS GRUPA jeb GRUPA) ir viens no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi stikla šķiedras ražošanā. VALMIERA GLASS GRUPAS pamatdarbības virzieni ir stikla šķiedras pētniecība, stikla šķiedras produktu izstrāde, ražošana un pārdošana. VALMIERA GLASS GRUPA ir vienīgā uzņēmumu grupa pasaulē ar vertikāli integrētu struktūru un plašu stikla šķiedras produktu klāstu termoizolācijas tirgum ar temperatūras noturību līdz pat 1250°C.

 

Papildu informācija:
AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA
Tel.: +371 64202216
E-pasts: latvia@valmiera-glass.com
www.valmiera-glass.com

Pielikumi
EN.pdf (1614.38 kB)
LV.pdf (127.07 kB)