Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
ABLV Bank, AS palielina divu meitas sabiedrību pamatkapitālus
Emitents ABLV Bank, AS (549300IHIJ7SCANBWN17)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2018-04-18 08:42:13
Versijas komentārs
Teksts

Informējam, ka ABLV Bank, AS palielinājusi tās meitas sabiedrību Pillar Development, SIA un New Hanza Centre, SIA (iepriekšējais nosaukums ABLV Building Complex, SIA) pamatkapitālus.

Pillar Development, SIA pamatkapitāls palielināts par 5,75 miljoniem eiro līdz 39,45 miljoniem eiro, bet New Hanza Centre, SIA pamatkapitāls palielināts par 4,9 miljoniem eiro līdz 35,1 miljonam eiro. 

Pillar Development, SIA pamatkapitāls palielināts ar mērķi apmaksāt jau paveiktos būvdarbus daudzfunkcionālajā kultūras centrā Hanzas perons, kas ir bijusī Rīgas preču dzelzceļa stacija New Hanza teritorijā, kā arī, lai pabeigtu šīs vēsturiskās ēkas rekonstrukcijas pamatbūvniecības darbus. Arī New Hanza Centre, SIA pamatkapitāla palielinājums saistīts ar būvniecības darbiem New Hanza teritorijā — biroju ēku kompleksa būvniecību, jo nepieciešams norēķināties par sāktajiem darbiem, kā arī pabeigt pāļu urbšanas darbus.

Minētie būvniecības darbi ir būtiski, lai nepabeigtie objekti neradītu ilgtermiņa zaudējumus.

Ievērojot ABLV Bank, AS akcionāru lēmumu par bankas pašlikvidāciju, bankas prioritātēs šobrīd nav nekustamā īpašuma attīstīšana un pārvaldīšana, līdz ar to ABLV Bank, AS meitas uzņēmuma New Hanza Capital, AS sabiedrībā NHC 5, SIA ieguldījusi bankas ēkas Elizabetes ielā 21a un Elizabetes ielā 23, lai atvieglotu to turpmāko pārvaldīšanu, sadarbību ar nomniekiem, kā arī apkalpošanu. Līdz ar to NHC 5, SIA pamatkapitāls palielināts par 8,19 miljoniem eiro līdz 8,2 miljoniem eiro, ABLV Bank, AS iegūstot tajā 98,71% kapitāldaļu.

Minētie lēmumi ir saskaņoti ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju.  

         Artūrs Eglītis
         ABLV grupas komunikācijas vadītājs
         ABLV Bank, AS
         Tel.: +371 6700 2454
         e-mail: arturs.eglitis@ablv.com

Pielikumi