Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Noslēgusies ABLV Bank kārtējā USD obligāciju emisija
Emitents ABLV Bank, AS (549300IHIJ7SCANBWN17)
Veids Būtiski notikumi
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2012-10-15 16:56:19
Versijas komentārs
Teksts

Beigusies parakstīšanās uz ABLV Bank, AS kārtējo USD obligāciju emisiju, kurā tika emitētas obligācijas 25 miljonu USD apmērā. Emisija tika veikta bankas Otrās obligāciju piedāvājuma programmas ietvaros.

Kopumā šajā emisijā ar kodu ABLV FXY USD 151013 tika emitētas 25 000 obligācijas. Vienas obligācijas nominālā vērtība ir 1 000 USD. Gada procentu likme ir fiksēta: 1,15% ar kupona izmaksu 2 reizes gadā. Emisijas dzēšanas datums ir 2013. gada 15. oktobris.

Banka iesniegs pieteikumu Biržai iekļaut arī šīs emisijas obligācijas NASDAQ OMX Riga parāda vērtspapīru sarakstā, lai varētu uzsākt to publisku kotēšanu. Obligāciju iekļaušana regulētajā tirgū padarīs šos finanšu instrumentus pieejamus arī ieguldījumu fondiem, apdrošināšanas sabiedrībām un citiem profesionālajiem investoriem.

Ar šo obligāciju emisiju mēs turpinām pagājušā gada nogalē uzsākto ilgtermiņa depozītu pakāpenisku aizstāšanu ar obligācijām. Ieguldījumi obligācijās ļauj klientiem saņemt lielāku ienesīgumu nekā no depozītiem un sniedz plašākas iespējas veikt papildus darījumus — pirkt, pārdot vai saņemt finansējumu pret vērtspapīru ķīlu, saglabājot pašu ieguldījumu un plānoto ienesīgumu.

Atgādinām, ka šobrīd vēl turpinās parakstīšanās uz bankas Otrās obligāciju piedāvājuma programmas ietvaros piedāvāto EUR obligāciju emisiju (kods: ABLV FXD EUR 0511), kuras apjoms ir 15 miljoni EUR, kā arī uz  USD obligāciju emisiju (kods: ABLV FXD USD 061114), kuras apjoms ir 50 miljoni USD.

Pirmās obligāciju piedāvājuma programmas ietvaros 2011. gadā tika veiktas 3 emisijas par nominālvērtību 25 miljoni EUR un 30 miljoni USD. Otrās obligāciju piedāvājuma programmas ietvaros šogad veiktas jau 4 emisijas par nominālvērtību 5 miljoni EUR un 95 miljoni USD.

ABLV Bank ir lielākā neatkarīgā privātā banka Latvijā. Bankas lielākajiem akcionāriem — Oļegam Fiļam, Ernestam Bernim un Nikai Bernei uz tiešas un netiešas līdzdalības pamata pieder 86% no bankas pamatkapitāla. ABLV grupā ietilpst ABLV Bank, AS; ABLV Capital Markets, IBAS; ABLV Asset Management, IPAS; Pillar Holding Company, KS; ABLV Consulting Services, AS; ABLV Corporate Services, SIA; New Hanza City, SIA un citi uzņēmumi. ABLV grupai ir pārstāvniecības Maskavā, Sanktpēterburgā, Jekaterinburgā, Kijevā, Odesā, Minskā, Almati, Dušanbē, Baku un Taškentā.

         Ilmārs Jargans
         Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs
         ABLV Bank, AS
         Tel.: +371 6777 5296
         Mob.: +371 2866 0009
         e-mail: ilmars.jargans@ablv.com
 

Pielikumi