Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par akciju atpirkšanas piedāvājumu
Emitents Lode, AS
Veids Citi
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2008-01-02 10:00:41
Versijas komentārs
Teksts

Finanšu un kapitāla tirgus komisija 28.12.2007. ir saņēmusi sabiedrības Lode Holdings Ltd akciju sabiedrības ''Lode'' akciju atpirkšanas piedāvājuma izteicēja iesniegumu atļaujas saņemšanai obligātā un galīgā akciju atpirkšanas piedāvājuma izteikšanai


Informācija par akciju atpirkšanas piedāvājumu

1. Informācija par piedāvātāju un personām, kas rīkojas saskaņoti ar piedāvātāju vai mērķa sabiedrību, ja iespējams, norādot to attiecības ar piedāvātāju un mērķa sabiedrību: Sabiedrības "Lode'' akcionārs sabiedrība Lode Holdings Ltd (reģ. nr. 203477).
2. Akciju atpirkšanas piedāvājuma veids: Obligātais un galīgais akciju atpirkšanas piedāvājums
3. Vienas akcijas atpirkšanas cena pēc prospektā sniegtās informācijas: 8.99 LVL
4. Piedāvājuma termiņš: Akciju atpirkšanas piedāvājumu akciju sabiedrības ''Lode'' akcionāri var pieņemt trīsdesmit dienu laikā, skaitot no nākamās dienas pēc sludinājuma par akciju atpirkšanas piedāvājumu publicēšanas laikrakstā "Latvijas Vēstnesis". Akciju atpirkšanas piedāvājums ir spēkā tikai pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas lēmuma par atļauju izteikt minēto akciju atpirkšanas piedāvājumu pieņemšanas.

Pielikumi