Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
SAF Tehnika AS starpziņojums par 2011./2012. finanšu gada 2. ceturksni un 6 mēnešu periodu (no 2011. gada 1. jūlija līdz 2011. gada 30.decembrim)
Emitents SAF Tehnika, AS (48510000F6NVA4T63P67)
Veids Finanšu pārskati
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2012-02-08 08:58:23
Versijas komentārs
Teksts

AS SAF Tehnika 2011./12. finanšu gada otrā ceturkšņa neauditētais neto apgrozījums bija 2.44 miljoni LVL (3.47 miljoni EUR), uzrādot samazinājumu par 18% salīdzinājumā ar iepriekšējā finanšu gada otro ceturksni un atspoguļojot globālajā telekomunikāciju tirgū novērojamo attīstības projektu samazinājumu finansējuma trūkuma dēļ, kā arī cenu samazināšanas tendences aizvien pieaugošās konkurences apstākļos.
 AS SAF Tehnika 2011./12. finanšu gada 6 mēnešu neauditētais neto apgrozījums bija 5.33 miljoni LVL (7.58 miljoni EUR), kas ir 87% no iepriekšējā finanšu gada pirmo 6 mēnešu ieņēmumiem. Ieņēmumu samazinājums bija novērojams gan Eiropas un NVS, gan arī Āzijas un Āfrikas
pārdošanas reģionos. Turpretī izteikta pozitīva tendence novērojama Amerikas reģionā, kur apgrozījums pieaudzis 2 reizes un 6 mēnešos bija 2.12 miljoni LVL (3.01 miljoni EUR), sastādot 40% no neto apgrozījuma. Savukārt, ieņēmumi Āzijas, Āfrikas un Tuvo Austrumu valstīs veidoja 33%, bet Eiropas un NVS reģionu ieņēmumi sastādīja 27% no neto apgrozījuma, tādējādi apliecinot Amerikas pārdošanas reģiona stratēģisko nozīmi. Meitas uzņēmuma SAF North America (ASV) nodibināšana, būtiskās investīcijas mārketingā SAF zīmola, produktu atpazīstamības veicināšanā, partneru tīkla izveidē, tīklu instalāciju un palaišanas pakalpojuma piedāvājums, kā arī SAF radīto produktu ražošanas uzsākšana Brazīlijā ir tie pasākumi, no kuriem sagaidāma atdeve arī turpmāk.
Sabiedrība 2011./12. gada 2.ceturksni noslēdza ar 67 527 LVL (96 083 EUR) peļņu, kas ir par 226 tūkstošiem LVL (322 tūkstoši EUR) , jeb četras reizes zemāks rezultāts nekā iepriekšējā finanšu gada 2. ceturksnī. 
 Sabiedrības neauditētais finanšu rezultāts par 2011./12. 6 mēnešiem bija peļņa 545 146 LVL (775 673 EUR).
Sabiedrības finanšu stāvoklis ir stabils un mērķis ir tādu to arī noturēt. Tuvākās nākotnes rezultāts lielā mērā būs atkarīgs no tā, cik sekmīgi spēsim sasniegt klientus, kuri ir ieinteresēti Sabiedrības produktu un risinājumu piedāvājumā. Sabiedrības galvenie uzdevumi paliek nemainīgi – jaunu nākošās paaudzes bezvadu datu pārraides iekārtu izstrāde, vietējo pārstāvniecību stiprināšana mērķa tirgos, klientu apmierinātības līmeņa celšana un izcilu, visaugstākās kvalitātes līmeņa produktu ražošana. Esam pārliecināti, ka šī pieeja kopā ar pareizo produktu piedāvājumu veicinās Sabiedrības darbību ilgtermiņā un padarīs to mazāk atkarīgu no vispārējām tirgus svārstībām.
Neskatoties uz pozitīvo pārskata perioda rezultātu, valde nevar sniegt konkrētu prognozi par nākotnes pārdošanas apjomiem un darbības rezultātiem sakarā ar globālās finanšu situācijas un telekomunikāciju tirgus nenoteiktību.

Papildus informācija:
Aira Loite
Valdes locekle, Rīkotājdirektore
Tālrunis: +371 67046833
E-pasts: Aira.Loite@saftehnika.com

Pielikumi
6M FY11_12 results LV.pdf (395.93 kB)