Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Lietuvas Banka izsniedz licenci DelfinGroup patēriņa aizdevuma pakalpojuma sniegšanai
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-07-08 09:31:09
Versijas komentārs
Teksts

Latvijas fintech uzņēmuma DelfinGroup meitas uzņēmums DelfinGroup LT UAB ir iekļauts publiskajā patēriņa aizdevuma pakalpojuma sniedzēju sarakstā Lietuvā. Uzņēmums plāno sākt piedāvāt patēriņa aizdevuma pakalpojumus šī gada 3. ceturksnī.

"Licences saņemšana ir vēl viens stratēģisks solis DelfinGroup starptautiskajā attīstībā, kas paplašinās uzņēmuma darbību Baltijas reģionā un stiprinās mūsu klātbūtni Lietuvas finanšu pakalpojumu tirgū. Mēs turpinām strādāt pie tā, lai arī Lietuvas klientiem piedāvātu kvalitatīvus un pielāgotus finanšu pakalpojumus, kā arī nodrošinātu mūsu pakalpojumu pieejamību," skaidro DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš.

Uzņēmums plāno sākt piedāvāt patēriņa aizdevuma pakalpojumus gan tiešsaistē, gan Banknote filiālēs šī gada 3. ceturksnī.

D. Ādmīdiņš saka: "Esmu gandarīts, ka jau drīzumā Lietuvas klientiem varēsim sākt piedāvāt plašāku mūsu produktu grozu, jo DelfinGroup stiprā puse ir pakalpojumu pieejamība gan klātienes, gan digitālajos kanālos, kā arī piedāvāto pakalpojumu sinerģija. Latvijā mūsu kredītportfelis tuvojas 100 miljonu eiro apmēram, patēriņa aizdevuma segmentā aizņemot 16% no tirgus. Es redzu lielu potenciālu Lietuvā, kas ļaus būtiski audzēt uzņēmuma darbības apjomus, jo mēs klientiem varam sniegt lielisku produktu klāstu, lietotāja pieredzi un klientu servisu. Bez šaubām, arī mūsu vairāk nekā 9 000 investoriem tās ir labas ziņas, jo tas ir svarīgs solis DelfinGroup izaugsmē un biznesa apjomu palielināšanā," skaidro D. Ādmīdiņš.

Šobrīd Lietuvā ir piecas Banknote filiāles Viļņā, kur klientiem tiek piedāvāti lombarda aizdevuma, lietotu, mazlietotu un jaunu preču uzpirkšanas un pārdošanas pakalpojumi, kā arī teju 90 Banknote filiāles Latvijā. Lietuvā un Latvijā darbojas aprites mazumtirdzniecības internetveikals ar vairāk nekā 55 000 lietotām un pārbaudītām precēm vienuviet. Tuvākajā laikā plānots atvērt vēl trīs jaunas Banknote filiāles Lietuvā.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs Latvijā un Lietuvā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. 

 

         Papildu informācija:
         Artūrs Dreimanis,
         AS DelfinGroup investoru attiecību vadītājs
         Tālr.: +371 26189988
         E-pasts: IR@delfingroup.lv

Pielikumi