Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS Grenardi Group publicē ESG pārskatu par 2023. gadu
Emitents Grenardi Group AS (9845008F599B95980934)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-07-05 14:27:22
Versijas komentārs
Teksts

AS Grenardi Group publicē savu pirmo konsolidēto ilgtspējas pārskatu par 2023. gadu.

2023. gadā Grenardi Group strauji auga, nostiprinot savas pozīcijas kā vadošais juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecības tīkls Baltijā. Grupa ir izvirzījusi mērķi saskaņot centienus ilgtspējas jomā ar Grupas izaugsmes trajektoriju un paplašināšanos.

2023. gadā Grupa proaktīvi izstrādāja savu ilgtspējas stratēģiju, lai uzstādītu un tiektos sasniegt vides, sociālās un korporatīvās pārvaldības (ESG) mērķus, lai gan Grupai vēl nav pienākuma to darīt saskaņā ar Korporatīvās ilgtspējas pārskatu direktīvu (CSRD). Šī ziņojuma mērķis ir iepazīstināt iesaistītās puses ar Grupas pieeju ilgtspējas virzienā, kā arī sākotnējiem secinājumiem, kas kalpos par pirmo atspēriena punktu Grupas progresa izsekošanai turpmāk.

2024. gadu Grupa plāno uzstādīt kā bāzes gadu, kas kalpos par pamatu, lai turpmākajos gados novērtētu Grupas virzību uz izvirzītajiem vidēja termiņa mērķiem. Turpinot attīstību, Grupa pielāgos savu stratēģiju, lai tā būtu proporcionāla uzņēmuma mērogam. Grupas nolūks ir salāgot savus ziņošanas principus ar šobrīd vēl izstrādes stadijā esošajiem ES ziņošanas standartiem, kas paredzēti relatīvi mazākiem uzņēmumiem.

Par Grenardi Group

AS Grenardi Group ir GIVEN un GRENARDI mātesuzņēmums Baltijā. 2024. gada 30.jūnijā AS Grenardi Group bija 81 veikals – no tiem 74 ir GIVEN un 7 GRENARDI zīmola veikali. Grupai ir pieci interneta veikali: www.given.lv, www.given.ee, www.given.lt, www.grenardi.lv un www.grenardi.ee.

GIVEN ir juvelierizstrādājumu zīmols, kas simbolizē prieku, skaistumu, mīlestību, radošumu un ilgtspēju, paužot to savās rotaslietās ar dizainu, unikālām zīmolu kolekcijām un rūpīgi pārdomātām detaļām, padarot tās pieejamas ikvienam juvelierizstrādājumu cienītājam.

GRENARDI jau vairāk nekā 20 gadus ir vadošais luksusa juvelierizstrādājumu mazumtirdzniecības tīkls Latvijā un Igaunijā. GRENARDI piedāvā plašu pasaulē atzītu luksusa juvelierizstrādājumu zīmolu un izsmalcinātu privāto kolekciju sortimentu.

 

Ainārs Spriņģis

AS Grenardi Group valdes priekšsēdētājs
info@grenardi.group
Tel: +371 67 796 000

Pielikumi
GRENARDI GROUP - ESG 2023 - LV.pdf (5211.24 kB)