Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Izmaiņas DelfinGroup vadības komandā
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-06-27 09:37:17
Versijas komentārs
Teksts

Latvijas fintech uzņēmuma DelfinGroup vadības komandu stiprinās nozarē pieredzējušais Edgars Kokins, kurš uzņēmumam pievienojas kā ieņēmumu direktors (Chief Revenue Officer). Turpmāk viņš vadīs uzņēmuma procesus, kas saistīti ar produktu un pakalpojumu pārdošanu, efektivitātes palielināšanu, filiāļu tīkla pilnveidošanu, starptautisko paplašināšanos, kā arī piedalīsies DelfinGroup stratēģiskās attīstības veidošanā. Savukārt, līdzšinējā uzņēmuma valdes locekle un komercdirektore Sanita Pudnika no 28. jūnija savu amatu atstās. 

E.Kokina pievienošanos vadības komandai komentē DelfinGroup valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš: "Man ir prieks vadīt uzņēmumu, kurš apvieno tik daudz ambiciozu profesionāļu. DelfinGroup savā pastāvēšanas laikā ir izgājis cauri lielai transformācijai – no neliela lombarda ar dažām filiālēm līdz biržā kotētam uzņēmumam ar teju 10 000 akcionāriem un aptuveni 60 000 aktīviem klientiem. Pagājušā gada beigās mēs paplašinājām savu darbību, uzsākot pakalpojumu sniegšanu Lietuvas tirgū. Lai veiksmīgi turpinātu paplašināšanos, mēs mērķtiecīgi papildinām uzņēmuma vadības komandu ar spēcīgiem nozares profesionāļiem. Edgara Kokina pievienošanās mūsu komandai ir liels ieguvums gan DelfinGroup, gan arī akcionāriem. Ticu, ka viņa pieredze un zināšanas ļaus vēl veiksmīgāk  sasniegt mūsu ambiciozos biznesa attīstības mērķus". 

E.Kokinam ir bagāta un daudzveidīga starptautiskā pieredze – viņš ir strādājis 35 pasaules valstīs  – Eiropā, Āfrikā, Āzijā un Dienvidamerikā, un guvis pieredzi tādos uzņēmumos kā Eleving Group, Nutrameg, 4Finance, CIVITTA, kuros vadījis organizāciju veiksmīgu pārmaiņu, izaugsmes un paplašināšanās virzienā. E.Kokins ar izcilību absolvējis Rīgas Ekonomikas Augstskolu (Stockholm School of Economics in Riga) un fintech jomā veiksmīgi vadījis vairāk nekā 250 cilvēku komandu 9 valstīs, kā arī pārvaldījis gan esošu biznesu restrukturizācijas, gan izaugsmes projektus Eiropā un Āzijā. 

DelfinGroup ieņēmumu direktors Edgars Kokins: "Mans mērķis vienmēr ir bijis Latvijas uzņēmējdarbības attīstīšana un izaugsme, tādēļ esmu gandarīts pievienoties tik spēcīgam un ambiciozam uzņēmumam kā DelfinGroup. Esmu pārliecināts, ka manas zināšanas, pieredze un autentiskā pieeja palīdzēs DelfinGroup sasniegt uzstādītos biznesa attīstības mērķus ātrāk un efektīvāk. Kā savas šī brīža prioritātes esmu izvirzījis esošo biznesa līniju rentablitātes paaugstināšanu, jaunu biznesa līniju attīstīšanu, uzņēmuma darbības paplašināšanu, kā arī ievērojamu uzņēmuma finanšu rādītāju uzlabošanu, tādējādi turpinot DelfinGroup lieliski iesākto veiksmes stāstu." 

D. Ādmīdiņš turpina: "Savukārt Sanitai Pudnikai es vēlos pateikties par ieguldījumu DelfinGroup ambiciozo mērķu sasniegšanā un rezultātu veicināšanā. Uzņēmums pēdējos gados ir ievērojami audzējis gan kredītportfeli, gan ieņēmumus un lieliskai komandai ir būtiska loma  šādu rezultātu sasniegšanā. Līdztekus DelfinGroup ar Sanitas iesaisti ir sasniedzis vairākus svarīgus attīstības posmus. Piemēram, pagājušā gada noslēgumā uzņēmums paplašināja savu darbību, uzsākot pakalpojumu sniegšanu Lietuvas tirgū. Savukārt šogad esam sākuši piedāvāt saviem klientiem virtuālo maksājuma karti ar kredītlīniju un digitālā lombarda pakalpojumu. Es novēlu Sanitai izdošanos viņas turpmākajās profesionālajās gaitās!"

"Pēc gandrīz 3 gadiem es noslēdzu vienu nodaļu savā karjerā, ar prieku un pateicību par to, ka biju DelfinGroup komandā. Tas bija saspringts, taču arī iedvesmojošs laiks. Un motivāciju palielināja profesionālo kolēģu atbalsts, ar kuriem man bija iespēja strādāt gadu gaitā. Esmu patiesi gandarīta, ka esam sasnieguši labākos rezultātus DelfinGroup biznesa līnijās, uzlabojuši, attīstījuši un radījuši jaunus produktus, kā arī sākuši sniegt pakalpojumus Lietuvā. Ar nepacietību gaidīšu DelfinGroup nākamos sasniegumus," komentē Sanita Pudnika, līdzšinējā DelfinGroup valdes locekle. 

DelfinGroup valde turpinās savu darbību trīs valdes locekļu sastāvā – valdes priekšsēdētājs Didzis Ādmīdiņš, valdes loceklis Aldis Umblejs un valdes loceklis Nauris Bloks. 

 

Par DelfinGroup 

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs Latvijā un Lietuvā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu.  

 

  Papildu informācija:
         
         Artūrs Dreimanis,
         AS DelfinGroup investoru attiecību vadītājs
         Tālr.: +371 26189988
         E-pasts: IR@delfingroup.lv

Pielikumi