Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Paplašināts BluOr Bank Padomes sastāvs
Emitents BluOr Bank, AS (54930080G2M7EJ097A27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-06-17 15:38:56
Versijas komentārs
Teksts

Lai stiprinātu BluOr Bank Padomes funkcijas, nodrošinot ilgtspējīgu attīstību un stiprinot finanšu risku pārvaldību, tās sastāvā ir ievēlēta jauna Padomes locekle – Regina Lubgane.

Regina Lubgane ir augsta līmeņa profesionāle ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi finanšu-apdrošināšanas jomā un 12 gadu pieredzi vadošās pozīcijās, tai skaitā valdes locekles amatā vadot apdrošināšanas uzņēmumus. R. Lubganei ir liela pieredze risku novērtēšanas jautājumos un iekšējo kontroles sistēmu izstrādē.

BluOr Bank Padomes jaunās locekles Reginas Lubganes pilnvaras ir reģistrētas 2024. gada 17. jūnijā. Regina Lubgane Padomes sastāvā darbosies kā tās neatkarīgā locekle un viņas pārraudzībā būs iekšējās kontroles sistēmas un finanšu risku pārvaldības uzraudzība, ESG riska faktoru integrēšanas uzraudzība finanšu risku pārvaldībā un citi jautājumi.

BluOr Bank Padomes sastāvā darbu turpina tās priekšsēdētājs Aleksandrs Peškovs un Padomes locekļi Sergejs Peškovs, Andrejs Kočetkovs un Nataļja Zolova.

 

Par BluOr Bank:

BluOr Bank AS ir privāta Latvijas komercbanka, kas dibināta 2001.gadā.

BluOr Bank nodrošina pilnu finanšu pakalpojumu klāstu: ikdienas bankas pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām, aizdevumi maziem un vidējiem uzņēmumiem, aktīvu pārvaldīšanas un brokeru pakalpojumi.

Saskaņā ar bankas stratēģiju, pamatdarbības virziens ir finanšu pakalpojumu sniegšana korporatīvajiem klientiem, ar uzsvaru uz mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanu. Papildu informācija: www.bluorbank.lv

Kontaktiem:

Ingrīda Šmite

BluOr Bank Korporatīvās komunikācijas un mārketinga pārvaldes vadītāja

Tālr.: +371 67 034 257

pr@bluorbank.lv

ingrida.smite@bluorbank.lv

Pielikumi