Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
DelfinGroup Ilgtspējas ziņojums par 2023. gadu
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-06-13 17:16:25
Versijas komentārs
Teksts

DelfinGroup publicē 2023. gada Ilgtspējas ziņojumu, kas ir izveidots uzņēmuma investoriem, klientiem, darbiniekiem un citām ieinteresētajām pusēm, lai iepazīstinātu ar DelfinGroup stratēģiju un darbībām, kuras veicina ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, godīgu pārvaldību un pārdomātu sociālo atbildību. Ziņojuma izstrādē tika izmantotas Nasdaq Reporting guide 2.0 vadlīnijas, Siltumnīcefekta gāzu protokola (GHG Protocol) aprēķinu metodes un ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķi (SDG). 

 

Pielikumā:  

DelfinGroup Ilgtspējas ziņojums 2023.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs Latvijā un Lietuvā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. DelfinGroup ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. 

 

         Papildu informācija:
         Aldis Umblejs,
         AS DelfinGroup finanšu direktors
         Tālr.: +371 26189988
         E-pasts: IR@delfingroup.lv

Pielikumi
DelfinGroup Ilgtspejas zinojums 2023.pdf (6086.44 kB)