Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par ārkārtas akcionāru sapulces norisi 2024.gada 15.maijā
Emitents Rīgas kuģu būvētava, AS (48510000DWP0BMQCTM64)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-05-14 15:12:00
Versijas komentārs
Teksts

Ievērojot to, ka vairāki AS „Rīgas kuģu būvētava” (Sabiedrība) akcionāri ir izteikuši vēlmi piedalīties Sabiedrības ārkārtas akcionāru sapulcē klātienē, taču vienlaikus ir akcionāri, kuri nevar klātienē ierasties uz sapulci, Sabiedrība paziņo, ka ārkārtas akcionāru sapulce, kas notiks 2024.gada 15.maijā, tiks organizēta kombinēti, gan klātienē, gan attālināti.

Tiem akcionāriem, kuri vēlēsies sapulcē piedalīties klātienē, sapulce notiks 2024.gada 15.maijā plkst.11.00, Sabiedrības telpās Gāles ielā 2, Rīga.

Tiem akcionāriem, kuri vēlēsies sapulcē piedalīties attālināti, balsošana notiks iepriekš norādītajā kārtībā, tas ir, akcionāru sapulces norises dienā, nekavējoties pēc tās slēgšanas, jāaizpilda balsojuma veidlapa, jāparaksta ar derīgu drošu elektronisko parakstu un jānosūta elektroniski uz Sabiedrības e–pasta adresi: sapulce@riga–shipyard.com. Šādā balsojumā tiks ņemtas vērā visas balsis, kas būs saņemtas Sabiedrībā 2024.gada 15.maijā.

 

AS „Rīgas kuģu būvētava” valde

 

Pielikumi