Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS "Citadele banka" apstiprina Piekto nenodrošināto subordinēto obligāciju programmu
Emitents Citadele banka, AS (2138009Y59EAR7H1UO97)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-03-12 16:44:09
Versijas komentārs
Teksts

AS “Citadele banka” (Citadele) valde ir apstiprinājusi Piekto nenodrošināto subordinēto obligāciju programmu, kuras kopējais apjoms plānots līdz 60 miljoniem eiro ar dzēšanas termiņu līdz 10 gadiem. Pirmā subordinēto obligāciju emisija programmas ietvaros paredzama tuvākajā laikā, ņemot vērā tirgus apstākļus.

Ieņēmumus no emisijas paredzēts izmantot regulatīvā kapitāla struktūras turpmākai stiprināšanai, tostarp izmantot Citadeles subordinēto kapitālu atbilstoši Kapitāla prasību regulas (CRR) un citu 2. līmeņa kapitāla regulējumu prasībām.

Sīkāka informācija sekos pēc prospekta apstiprināšanas vai gadījumā, kad turpmāka informācijas sniegšana ir saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Par Citadeles Grupu

Citadeles, Baa2 (pozitīvs) reitings no Moody’s, misija ir modernizēt finanšu nozari un sniegt privātpersonām un uzņēmējiem visā Baltijā vairāk iespēju. 2023. gada 12 mēnešos Citadele jaunos aizdevumos bija izsniegusi 897 miljonus eiro, kopējam kredītportfelim sasniedzot 2.9 miljardus, un depozītu apjoms veidoja 3.8 miljardus eiro.

Līdztekus klasiskajiem bankas pakalpojumiem banka Citadele saviem klientiem piedāvā virkni jaunākās paaudzes finanšu tehnoloģijās bāzētu pakalpojumu, piemēram, mūsdienīgu mobilo lietotni, bezkontakta norēķinus un zibmaksājumus. Citadele pirmā Baltijā privātpersonām sāka piedāvāt iespēju atvērt kontu ar “selfiju”, maksāt ar gredzenu un veikt pārskaitījumus uz mobilā tālruņa numuriem. Banka Citadele ir Grupas mātes uzņēmums Latvijā, un tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

   

         Ilona Frīdmane
         Investoru attiecību un ESG vadītāja
         Tālrunis: +37129483327
         E-pasts: investor.relations@citadele.lv

Pielikumi