Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
INDEXO vebināra par 2023. gada finanšu rezultātiem ieraksts
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2024-02-27 13:48:41
Versijas komentārs
Teksts

Šī gada 27. februārī norisinājās IPAS “Indexo” virtuālā konference investoriem. Tās ietvaros uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Siksnis un valdes loceklis Henrik Karmo prezentēja IPAS “Indexo” 2023. gada revidētos finanšu rezultātus, citas aktualitātes, kā arī atbildēja uz dalībnieku jautājumiem. 

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=sI7RaHqkNLU&list=PLeOLX3TaNx_9beN29GiSABM4b-SRJEhJ2, savukārt vebināra laikā demonstrētā uzņēmuma prezentācija (angļu valodā) ir pievienota paziņojuma pielikumā. 

  

Par INDEXO  

INDEXO ir Latvijas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā modernus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir visstraujāk augošais pensiju pārvaldītājs Baltijā pēc klientu skaita ar vairāk nekā 129 tūkstošiem klientu un vairāk nekā vienu miljardu eiro pārvaldībā. 

INDEXO ir Nasdaq Riga biržā kotēts uzņēmums ar gandrīz 6000 akcionāriem un mērķi cīnīties par labāku finanšu vidi Latvijā. INDEXO vīzija ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas nodrošina mūsdienīgus, personalizētus pakalpojumus, stiprinot Latvijas iedzīvotāju labklājību. Papildu informācija pieejama www.indexo.lv.

         Kontaktinformācija:
         Ieva Bauma
         IPAS “Indexo” Valdes locekle, mārketinga vadītāja
         E-pasts: ieva.bauma@indexo.lv
         Telefons:+ 371 28 636 789
         www.indexo.lv

 

Pielikumi
ipas-indexo-2023-presentation.pdf (2051.64 kB)