Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Par darījumu ar IPAS “Indexo” akcijām saskaņā ar Regulas 596/2014 prasībām
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-08-31 16:52:20
Versijas komentārs
Teksts

2023. gada 31. augustā IPAS “Indexo” ir saņēmis paziņojumu par darījumu ar IPAS “Indexo” akcijām no personas, kas veic pārvaldības pienākumus.

2023. gada 30. augustā Gints Ozoliņš, INDEXO grupas uzņēmuma valdes loceklis, ir realizējis savas IPAS “Indexo” akciju opcijas. Pēc IPAS "Indexo" pamatkapitāla palielināšanas, IPAS “Indexo” jaunās emitētās akcijas nonāks minētās personas īpašumā. Saskaņā ar opciju līgumu un INDEXO Personāla opciju programmu 2022, lai Gints Ozoliņš varētu pārdot iegūtās akcijas, ir jāizpildās zemāk aprakstītiem priekšnosacījumiem.

Saskaņā ar opciju līgumu līdz izpildes datumam, kas būs 4 mēnešu laikā pēc IPAS “Indexo” 2026. gada finanšu pārskatu publicēšanas (turpmāk – Izpildes datums), akciju īpašnieks apņemas nerealizēt savas no akcijām izrietošās tiesības, tai skaitā pārdot šādas akcijas.

2022. gada 24. marta un 2023. gada 30. marta IPAS “Indexo” akcionāru sapulcēs apstiprinātā INDEXO Personāla Opciju programma 2022 paredz, ka akciju īpašnieks var gūt materiālo labumu proporcionāli tam piešķirto akciju daudzumam tikai gadījumā, ja IPAS “Indexo” akcijas tirgus cena Izpildes datumā pārsniegs 16,51 EUR cenu par akciju. Taču akciju īpašnieks gūs materiālu labumu no visām tam piešķirtajām akcijām un varēs pilnībā īstenot no tām izrietošās tiesības, tikai gadījumā, ja šādu akciju tirgus cena Izpildes datumā pārsniegs 27,48 EUR cenu par akciju. Savukārt, IPAS “Indexo” akciju īpašniekam var rasties zaudējumi, kas ir ekvivalenti citu akcionāru zaudējumiem, ja IPAS “Indexo” akcijas tirgus cena Izpildes datumā būs zemāka par IPAS “Indexo” akciju sākotnējā publiskā piedāvājuma cenu 2022. gadā, jeb 14 EUR par vienu akciju.

Detalizēta informācija ir pielikumā pievienotajā dokumentā.

 

Par INDEXO  

INDEXO ir Latvijas Bankas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā modernus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir straujāk augošais pensiju pārvaldītājs Latvijā pēc klientu skaita ar vairāk kā 117 tūkstošiem klientu un vairāk kā 800 miljoniem eiro pārvaldībā.   

INDEXO 2017. gadā dibināja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji ar mērķi cīnīties par labāku finanšu vidi Latvijā. INDEXO vīzija ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas sniedz modernus un pielāgotus pakalpojumus, lai Latvijas iedzīvotāji paši spētu atbilstoši savām vajadzībām rūpēties par savu finanšu labklājību.   

Vairāk informācija pieejama www.indexo.lv.  

         Kontaktinformācija:
         Ieva Bauma
         IPAS “Indexo”
         Valdes locekle, mārketinga vadītāja
         E-pasts: ieva.bauma@indexo.lv
         Telefons: + 371 28 636 789

Pielikumi
20230830_G_Ozolins_pazinojums-par-darijumiem_LAT_ENG.pdf (162.28 kB)