Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
BluOr Bank AS informē par plānoto obligāciju emisiju
Emitents BluOr Bank, AS (54930080G2M7EJ097A27)
Veids 2.4. Emitenta paša akciju iegāde vai atsavināšana
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-08-22 12:45:59
Versijas komentārs
Teksts

2023.gada 21.augustā BluOr Bank AS ārkārtas akcionāru sapulce pieņēma lēmumu par BluOr Bank AS obligāciju emisijas organizēšanu, paredzot, ka BluOr Bank AS 2023. gada otrajā pusgadā izlaidīs obligācijas, kas kvalificējas kā pirmā līmeņa papildu kapitāla instrumenti (“Additional Tier 1 instruments”) ar kopējo apjomu līdz 6 miljoniem EUR.

Iegūtos līdzekļus ir paredzēts izmantot kredītu portfeļa un augsta ienesīguma obligāciju portfeļa pieauguma veicināšanai.

 

 

Par BluOr Bank:

BluOr Bank AS ir privāta Latvijas komercbanka, kas dibināta 2001.gadā.
BluOr Bank nodrošina pilnu finanšu pakalpojumu klāstu: ikdienas bankas pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām, aizdevumi maziem un vidējiem uzņēmumiem, aktīvu pārvaldīšanas un brokeru pakalpojumi.


Saskaņā ar bankas stratēģiju, pamatdarbības virziens ir finanšu pakalpojumu sniegšana korporatīvajiem klientiem, ar uzsvaru uz mazo un vidējo uzņēmumu  kreditēšanu. Papildu informācija: www.bluorbank.lv

 

 

Kontaktiem:

Ingrīda Šmite

BluOr Bank Korporatīvās komunikācijas un mārketinga pārvaldes vadītāja

Tālr.: +371 67 034 257

pr@bluorbank.lv

ingrida.smite@bluorbank.lv

 

www.bluorbank.lv

Pielikumi