Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Papildus informācija par izmaiņām AS "mogo" valdes sastāvā
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-08-16 16:49:55
Versijas komentārs
Teksts

No 2023.gada 4.augusta par AS “mogo” valdes priekšsēdētāju iecelta Anete Pallo, kura finanšu sfērā darbojas vairāk nekā 15 gadus. Anete Pallo guvusi pieredzi finanšu jomā – pārdošanas pieredzi viņa ieguva Swedbank, savukārt, vairāk nekā 8 gadus Anete Palo strādāja DNB bankā/Luminor bankā. Uzsākot darbu Luminor bankā, viņas galvenie pienākumi bija pārdošana un klientu apkalpošana, vēlāk Anete Pallo bija atbildīga par sadarbības uzturēšanu ar lielākajām rūpnīcām, tai skaitā JCB Finance, CNHI Capital, Amazone un citām. Pieredzi produktu izstrādē un ieviešanā Anete ieguva strādājot Reģionālajā investīciju bankā, kurā ieviesa līzinga produktu.

 

AS “mogo” Anete Pallo darbojas kopš 2020. gada, un sākotnēji bija atbildīga par sadarbības partneru jomu un vadīja Partneru departamentu, neilgi pēc tam kļūstot par Biznesa departamenta vadītāju, kur galvenās atbildības bija – pilns jaunu klientu piesaistes un klientu apkalpošanas cikls, partneru attiecību, juridisko prasību un biznesa attīstības  jomas.

Par AS “mogo”

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group (iepriekš zināma kā Mogo Finance). Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 220 sadarbības partneriem. Mogo Latvija apkalpo vairāk nekā 8 tūkstošus klientu, pārvaldot 37,5 miljonu eiro lielu produktu portfeli.

Par Eleving Group

Eleving Group ir starptautiska finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupa ar plašu pārstāvniecību visā pasaulē. Grupa ir pārstāvēta trīs kontinentos un tās biznesa virzieni ietver transportlīdzekļu un patēriņa finansējuma pakalpojumus. Grupa dibināta 2012. gadā, patlaban darbojas 16 pasaules valstīs. Ar galveno mītnes vietu Latvijā, Eleving Group veic saimniecisko darbību Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Subsahāras un Austrumāfrikas reģionā. 

Lasīt vairāk: www.eleving.com

Neringa Plauškiene

Eleving grupa

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasts: neringa.plauskiene@eleving.com  

Pielikumi