Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS „mogo” noslēdz darījumu par līzinga portfeļa cesiju
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-05-25 16:38:37
Versijas komentārs
Teksts

Esošās biznesa attīstības stratēģijas ietvaros AS “mogo” ir noslēgusi iepriekš plānotu līzinga portfeļa pārdošanas darījumu ar nominālvērtību 1.96 miljonu eiro apmērā. Darījums ir AS “mogo” peļņu nesošs.

AS “mogo” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Znotiņš: “Iepriekš veiktie līzinga portfeļa pārdošanas darījumi bankas licencētai meitas sabiedrībai ir pierādījuši sevi kā veiksmīgi un abpusēji izdevīgi. Ir pieņemts lēmums veikt nākamo līzinga portfeļa daļas pārdošanu. Darījumi ir peļņu nesoši un turpina stiprināt uzņēmuma kapitalizāciju, kā arī nodrošina turpmāku attīstību  ārpakalpojumu sniegšanas biznesa līnijai.”

Par AS “mogo.”

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group (iepriekš zināma kā Mogo Finance). Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 220 sadarbības partneriem. Mogo Latvija apkalpo vairāk kā 10 tūkstošus klientu, pārvaldot 39 miljonu eiro lielu produktu portfeli.

Par Eleving Group

Eleving Group ir starptautiska finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupa ar plašu pārstāvniecību visā pasaulē. Grupa ir pārstāvēta trīs kontinentos un tās biznesa virzieni ietver transportlīdzekļu un patēriņa finansējuma pakalpojumus. Grupa dibināta 2012. gadā, patlaban darbojas 12 pasaules valstīs. Ar galveno mītnes vietu Latvijā, Eleving Group veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā. 

Vairāk: www.eleving.com

 

Neringa Plauškiene

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasts: neringa.plauskiene@eleving.com

Pielikumi