Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
LJMC Radioloģijas nodaļa uzsāk jaunu iespēju piedāvāšanu Pacientiem.
Emitents Latvijas Jūras medicīnas centrs, AS (48510000PKWFM6UZDS84)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-05-24 10:54:54
Versijas komentārs
Teksts

Latvijas Jūras medicīnas centrs (LJMC) jau no šī gada pavasara piedāvā Pacientiem GE Healthcare 3T (teslu) Premium klases optiskā veida magnētiskās rezonanses sistēmas SIGNA Pioneer AIR IQ Edition diagnostikas izmeklējumu iespējas, turpinot attīstīt mūsdienīgus un inovatīvus diagnostikas pakalpojumus.

Publiska akciju sabiedrības “Latvijas Jūras medicīnas centrs” akcijas kopš 1998.gada maija tiek kotētas Rīgas Fondu Biržā.

LJMC vēsturiskais attīstības ceļš pierāda spēju ne tikai pielāgoties jebkurai situācijai, bet vienlaikus arī izaugt un attīstīties līdz lielākajai privātajai ārstniecības iestādei Latvijā, kas ir aprīkota ar modernākajām iekārtām, un kompetentu speciālistu vadībā nodrošina profesionālus veselības aprūpes pakalpojumus.

 LJMC sastāvā ietilpst Sarkandaugavas  ambulatorās veselības aprūpes centrs un Centrālā slimnīca, Vecmīlgrāvja slimnīca un Primārās veselības aprūpes centrs, kā arī Ziemeļu diagnostikas centrs.

Papildu informācija:

Juris Imaks,

LJMC valdes loceklis

E-pasts: Juris.Imaks@ljmc.lv

Mob. tālrunis: +371 29512492

www.ljmc.lv

Facebook.com/LJmedicinascentrs

Pielikumi