Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Banknote attīsta jaunu pakalpojumu - attālinātu preču uzpirkšanu
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-05-23 13:30:29
Versijas komentārs
Teksts

Ar mērķi iedzīvotājiem atvieglot lietotu un mazlietotu preču nodošanu atkārtotā tirdzniecībā, kā arī motivējot iedzīvotājus sekot aprites ekonomikas principiem, DelfinGroup piederošais aprites ekonomikas veikals Banknote pirmais sāk piedāvāt preču uzpirkšanu attālināti.

No šodienas iedzīvotāji savā mājsaimniecībā vairs neizmantotās, bet darba kārtībā esošās lietas var attālināti pārdot Banknote interneta vietnē, tādā veidā gan atbalstot aprites ekonomikas principus, gan iegūstot naudas līdzekļus. Pēc tam, kad preces pārdevējs interneta platformā būs aizpildījis pieteikuma anketu par preci, saņēmis tās novērtējumu, attālinātā preču uzpirkšana tiks organizēta ar DPD Paku Skapju starpniecību sadarbībā ar DPD. Banknote sedz sūtīšanas izmaksas.

"Balstoties uz ilgtspējas principiem, mēs jau tagad esam attīstījuši lielāko un pieejamāko aprites ekonomikas tirdzniecības tīklu Latvijā Banknote ar vairāk nekā 90 klātienes filiālēm, taču viens no DelfinGroup fokusiem ir mūsu pakalpojumu digitālā attīstība. Mūsu uzdevums ir meklēt iedzīvotājiem ērtus veidus, kā palīdzēt veidot jaunus, videi draudzīgus paradumus. Attālināta preču uzpirkšana ir viens no šādiem unikāliem piegājieniem, būtiski atvieglojot procesu un samazinot patērēto laiku," skaidro Didzis ĀdmīdiņšDelfinGroup valdes priekšsēdētājs.

D. Ādmīdiņš arī uzsver, ka līdz ar šo pakalpojumu tiks atvieglotas iespējas, kā cilvēkiem pārdot lietas, kas mājsaimniecībā vairs nav nepieciešamas. "No atkārtotas preču aprites mūsu sabiedrība iegūst vismaz trīs veidos. Pirmkārt, ja kāda lieta mājsaimniecībā vairs netiek lietota, to var pārdot, vienlaikus gan atbrīvojot vietu, gan gūstot finansiālu labumu. Otrkārt, kādam citam pārdotā prece vēl var izrādīties noderīga, par tās iegādi samaksājot mazāk un dodot iespēju mantai nokalpot pilnu mūža ciklu. Un visbeidzot, tiek samazināta jaunu preču ražošana un aprite, kas atstāj mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi," norāda uzņēmuma valdes priekšsēdētājs.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit.

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts Latvijas fintech uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu, mazlietotu un jaunu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2023. gada pirmajā ceturksnī uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 73,5 miljonus eiro, EBITDA bija 3,9 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 1,8 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

 

         Papildu informācija:
         Aldis Umblejs
         AS DelfinGroup finanšu direktors
         Tālr.: +371 26189988
         E-pasts: IR@delfingroup.lv

Pielikumi