Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Notikušas izmaiņas AS "Augstsprieguma tīkls" meitas sabiedrības "Conexus Baltic Grid" padomes sastāvā
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-04-28 10:22:52
Versijas komentārs
Teksts

27.aprīlī vienotā dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" (Conexus) akcionāru sapulcē ievēlēta Conexus padome ar izmaiņām tās līdzšinējā sastāvā. Uz trīs gadu termiņu padomes locekļu amatā apstiprināti septiņi padomes locekļi.

Padomes locekļu amatā atkārtoti tika ievēlēti padomes locekļi Ilmārs Šnucins, Tomohide Goto, Zane Āboliņa, Viktors Sentuhovskis, Normunds Šuksts un Ivars Moisejs. No jauna Conexus padomē tika ievēlēts Masanobu Furuya.

Līdzās padomes locekļu ievēlēšanai tika apstiprināts Conexus 2022. gada ilgtspējas un gada pārskats, kā arī atkarības pārskats, statūtu grozījumi un pieņemti zināšanai Conexus valdes, padomes un neatkarīga revidenta ziņojumi.

Tāpat akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums par Conexus peļņas izlietošanu, pieņemts lēmums par Conexus akciju konversiju no dematerializētām vārda akcijām uz dematerializētām akcijām, kā arī nolemts Conexus dematerializētās akcijas iegrāmatot centrālajā vērtspapīru depozitārijā “Nasdaq CSD SE”.

Latvijas pārvades sistēmas operatoram AS "Augstsprieguma tīkls" pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Par AS "Augstsprieguma tīkls"

AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Papildus informācija:

Elīna Grīvāne

Komunikācijas vadītāja

Tālr. +371 27060306

E-pasts: elina.grivane@ast.lv

Pielikumi