Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
PAZIŅOJUMS PAR AS "AUGSTSPRIEGUMA TĪKLS" MEITAS SABIEDRĪBAS AS "CONEXUS BALTIC GRID" KĀRTĒJĀS AKCIONĀRU SAPULCES SASAUKŠANU
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-03-27 11:00:51
Versijas komentārs
Teksts

Vienotais dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operators AS "Conexus Baltic Grid" (turpmāk - Conexus) informē, ka Conexus akcionāru sapulce notiks 2023. gada 27. aprīlī, plkst. 10.00 Stigu ielā 14, Rīgā, pieslēgšanos nodrošinot arī tiešsaistē.

 

Akcionāru sapulces darba kārtībā tiks ietverti Conexus valdes, padomes un neatkarīga revidenta ziņojumi, 2022. gada ilgtspējas un gada pārskata, kā arī atkarības pārskata apstiprināšana. Vienlaikus sapulcē tiks skatīts jautājums par Conexus peļņas izlietošanu, kā arī lemts par Conexus akciju konversiju no dematerializētām vārda akcijām uz dematerializētām akcijām un centrālā vērtspapīru depozitārija, kurā iegrāmatot Conexus akcijas, izvēli. Plānotas arī padomes locekļu vēlēšanas.

 

Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku akcionāru iesaisti lēmumu pieņemšanā, visi akcionāri tiek aicināti piedalīties rakstveidā, pirms sapulces aizpildot un iesniedzot balsojuma veidlapu.  

 

Par AS "Augstsprieguma tīkls"

AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Papildus informācija:

Elīna Grīvāne

Komunikācijas vadītāja

Tālr. +371 27060306

E-pasts: elina.grivane@ast.lv

 

Pielikumi