Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Paziņojums par HansaMatrix pamatkapitāla palielināšanu
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2023-02-09 13:52:46
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix (turpmāk – Sabiedrība) iepriekš informējusi, ka saskaņā ar 2018. gada 16. februāra ārkārtas akcionāru sapulces pieņemtajiem lēmumiem tika apstiprināta Sabiedrības personāla opciju izlaišana un ar to saistītā Sabiedrības pamatkapitāla palielināšana ar nosacījumu.

Realizējot personāla opciju konversiju, Sabiedrības valde 2023. gada 20.janvārī pieņēma lēmumu par Sabiedrības pamatkapitāla palielināšanu par EUR 1500 (viens tūkstotis pieci simti euro), emitējot jaunas 1500 (viens tūkstotis pieci simti) uzrādītāja akcijas ar vienas akcijas nominālvērtību EUR 1 (viens euro), kas 2023. gada 7.februārī reģistrētas LR Komercreģistrā.

Pēc pamatkapitāla palielināšanas kopējais Sabiedrības pamatkapitāls ir EUR 1 836 381 (viens miljons astoņi simti trīsdemit seši tūkstoši trīs simti astoņdesmit viens euro).

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Pielikumi