Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
S&P Global Ratings AS "Augstsprieguma tīkls" un "Conexus Baltic Grid" kredītreitingus atstāj nemainīgi augstus
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-12-08 16:18:22
Versijas komentārs
Teksts

Starptautiskā kredītreitingu aģentūra "S&P Global Ratings" pēc Latvijas valsts kredītreitinga pārskatīšanas un nākotnes perspektīvas noteikšanas no stabilas uz negatīvu, paziņojusi, ka nemainīs Latvijas pārvades sistēmu operatoru kredītreitingus un tie paliek nemainīgi augsti – AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) kredītreitings saglabājas A- līmenī ar stabilu nākotnes perspektīvu, savukārt AST meitas sabiedrības AS "Conexus Baltic Grid" kredītreitings tiek saglabāts BBB+ līmenī ar stabilu nākotnes perspektīvu.

Vairāk informācijas skatīts AST mājas lapā:  https://www.ast.lv/sites/default/files/editor/RatingsDirect_Dec-08-2022.pdf

  

Par AS "Augstsprieguma tīkls"

AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Papildus informācija:

Elīna Grīvāne

Komunikācijas vadītāja

Tālr. +371 27060306

E-pasts: elina.grivane@ast.lv

 

 

 

Pielikumi