Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Konkurences padome atļauj BaltCap uzņēmumam SIA “Emsco” iegūt izšķirošu ietekmi pār AS “HansaMatrix”
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-11-29 17:34:24
Versijas komentārs
Teksts

Iepriekš ziņots, ka privātā un riska kapitāla investīciju fonda, BaltCap, grupas sabiedrība, SIA “Emsco”, reģistrācijas numurs: 40203437904, juridiskā adrese: Jaunmoku iela 34, Rīga, LV-1046 Akciju atpirkšanas likumā noteiktajā kārtībā plāno izteikt brīvprātīgo akciju atpirkšanas piedāvājumu HansaMatrix akcionāriem un iesniegusi apvienošanās paziņojumu Konkurences padomei.

Konkurences padome, izvērtējot SIA “Emsco” sniegto un iestādes rīcībā esošo informāciju, secināja, ka apvienošanās dalībnieki un ar tiem saistītie uzņēmumi nedarbojas vienā konkrētajā tirgū vai ar to vertikāli saistītā tirgū. Līdz ar to nemainīsies tirgus struktūra, nemazināsies konkurence un neizveidosies vai nenostiprināsies dominējošais stāvoklis ietekmētajos tirgos Latvijā, kuros darbojas apvienošanās dalībnieki. Attiecīgi Konkurences padome 2022.gada 28.novembrī pieņēma lēmumu atļaut SIA “Emsco” iegādāties AS “HansaMatrix” (papildus informācija: http://bit.ly/3OImp2U).

Tālākā procesā SIA “Emsco” vērsīsies ar iesniegumu Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, lai saņemtu atļauju brīvprātīgā akciju atpirkšanas piedāvājuma izteikšanai.

Brīvprātīgā akciju atpirkšanas piedāvājumu plānots izteikts visiem HansaMatrix akcionāriem normatīvajos aktos paredzētajā kārtībā un pēc visu nepieciešamo atļauju saņemšanas.

BaltCap ir vadošais privātā un riska kapitāla investīciju uzņēmums Baltijas valstīs. BaltCap investē spēcīgās uzņēmumu vadības komandās un uzņēmumos, kuriem ir skaidra vīzija izaugsmei ne tikai Baltijas valstīs, bet arī ārpus to robežām. 

Kontakti investoriem un medijiem:
Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com

Par HansaMatrix

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Pielikumi