Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Lightspace Technologies noslēdz NGEAR 3D projektu
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-10-17 13:42:01
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix asociētais uzņēmums Lightspace Technologies (turpmāk - Uzņēmums) informē par 2022. gada 3.ceturkšņa biznesa notikumiem un tendencēm.

Uzņēmums ar izciliem rezultātiem ir noslēdzis projektu NGEAR 3D: "Nākamās paaudzes uzlabotās paplašinātās realitātes 3D brilles medicīniskajai izglītībai, pirmsprocedūras plānošanai, procedūras iekšējai vizualizācijai un pacientu rehabilitācijai". Tas ir Eiropas Savienības (ES) pētniecības un inovācijas atbalsta programmas Apvārsnis 2020 projekts, kura laikā uzņēmums saņēmis 2,25 miljonus eiro ES granta finansējumu.

Jau ziņots, ka Uzņēmums tirgū ir izlaidis un sācis mazās sērijās ražot savas multifokālās paplašinātās realitātes brilles iG1050, kas īpaši izstrādātas operējošiem ķirurgiem lietošanai operāciju zālē. Uzņēmums jau ir piegādājis pirmos produktus saviem partneriem – veselības aprūpes paplašinātās realitātes aplikāciju un metožu izstrādātājiem. Starp pirmajiem klientiem ir divi globāli medicīnas tehnoloģiju uzņēmumi ar ievērojamu globālā tirgus daļu.

3. ceturksnī Uzņēmumam izdevās piesaistīt papildu ‘’bridge’’ finansējumu 0,6 miljonu eiro apmērā no vietējā biznesa eņģeļu tīkla. Investīcijas turpinās finansēt Uzņēmuma produktu ražošanu un piegādi. Investoru vārdi saskaņā ar līguma noteikumiem netiek izpausti.

Lightspace Technologies vadība turpina uzņēmuma attīstību, lai tas kļūtu par biržas sarakstā iekļautu uzņēmumu. Papildu informācija par iekļaušanas sarakstā procesu tiks atklāta saskaņā ar atbilstošo tiesību aktu prasībām.

HansaMatrix ar sava meitas uzņēmuma Lightspace Holding AS starpniecību pieder nekontrolējošas 53,4% Uzņēmuma kapitāla daļas, kuras pirms kotēšanas investīciju piesaistes un kotēšanas rezultātā var tikt “atšķaidītas”.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com

Ģirts Zīle
Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: girts.zile@lightspace3d.com
https://www.lightspace3d.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Par SIA “Lightspace Technologies”

Lightspace Technologies ir Deep Tech uzņēmums ar savām pētniecības un attīstības laboratorijām, industrializācijas un ražošanas iekārtām, kas izstrādā galvenās tehnoloģijas nākamās papildinātās realitātes paaudzei. Uzņēmums ir globāls līderis telpisku, daudz fokālu un hologrāfisku attēlu tehnoloģiju jomā, kas pievieno patiesu realitātes sajūtu.

Pielikumi