Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Izmaiņas AS "Augstsprieguma tīkls" valdes sastāvā
Emitents Augstsprieguma tīkls, AS (64883LC3F12690GATG87)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-09-02 17:31:01
Versijas komentārs
Teksts

Latvijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) valdi no 2022.gada 16.septembra atstāj valdes loceklis Mārcis Kauliņš.

Mārcis Kauliņš AS "Augstsprieguma tīkls" valdē tika ievēlēts 2016.gadā, pēc vairākiem gadiem darba AS "Latvijas elektriskie tīkli" valdē, kas tajā laikā atbildēja par elektroenerģijas pārvades sistēmu. M. Kauliņš atklāj, ka lēmums atstāt amatu ir bijis sarežģīts un ir saistīts ar jauniem profesionāliem izaicinājumiem un karjeras mērķu sasniegšanu.

AS "Augstsprieguma tīkls" padomes priekšsēdētājs Kaspars Āboliņš atzīmē: "AS "Augstsprieguma tīkls" padomes vārdā izsaku pateicību Mārcim Kauliņam par līdzšinējo ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Īpaši izceļams, ka viņa vadībā tika īstenota vairākus gadus ilgstošā reforma -neatkarīga pārvades sistēmas operatora nodalīšana, turklāt tas tika realizēts iespējami efektīvākā veidā."

 

Par AS "Augstsprieguma tīkls"

AST ir Latvijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operators, kas nodrošina nepārtrauktu, drošu un ilgtspējīgi efektīvu elektroenerģijas pārvadi visā Latvijā. Tā vīzija ir kļūt par reģiona vadošo pārvades sistēmas operatoru, kas operatīvi un sekmīgi ievieš uz attīstību vērstas izmaiņas. AST pieder dabasgāzes pārvades un uzglabāšanas sistēmas operatora AS "Conexus Baltic Grid" 68,46 % kapitāldaļu.

Papildus informācija:

Elīna Grīvāne

Komunikācijas vadītāja

Tālr. +371 27060306

E-pasts: elina.grivane@ast.lv

 

Pielikumi