Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
INDEXO 2022. gada pirmā pusgada rezultātu vebināra ieraksts
Emitents Indexo, IPAS (875500AT8JI5HU41AY20)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-08-24 16:45:56
Versijas komentārs
Teksts

Šī gada 24. augustā norisinājās IPAS “Indexo” virtuālā konference investoriem. Tās ietvaros uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Valdis Siksnis un valdes loceklis Henrik Karmo prezentēja IPAS “Indexo” 2022. gada pirmā pusgada nerevidētos finanšu rezultātus, citas aktualitātes, kā arī atbildēja uz dalībnieku jautājumiem.

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/3ciTzaC, savukārt vebināra laikā demonstrētā uzņēmuma prezentācija (angļu valodā) ir pievienota paziņojuma pielikumā.

 

Par INDEXO

INDEXO ir Finanšu un kapitāla tirgus komisijas licencēta ieguldījumu pārvaldes sabiedrība, kas Latvijā piedāvā modernus 2. un 3. pensiju līmeņa plānus. INDEXO ir straujāk augošais pensiju pārvaldītājs Latvijā pēc klientu skaita ar jau vairāk nekā 85 tūkstošiem klientu un aptuveni pusmiljardu eiro pārvaldībā.

INDEXO 2017. gadā dibināja vairāk nekā 30 Latvijā pazīstami uzņēmēji un vadītāji ar mērķi cīnīties par labāku finanšu vidi Latvijā. INDEXO vīzija ir kļūt par finanšu pakalpojumu grupu, kas sniedz modernus un pielāgotus pakalpojumus, lai Latvijas iedzīvotāji paši spētu atbilstoši savām vajadzībām rūpēties par savu finanšu labklājību.

Vairāk informācija pieejama www.indexo.lv

         Kontaktinformācija:
         Ieva Margeviča
         IPAS “Indexo”
         Valdes locekle
         E-pasts: ieva.margevica@indexo.lv
         Telefons: + 371 28 636 789

 

Pielikumi
INDEXO Results for 1H 2022 Presentation.pdf (2098.04 kB)