Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS „mogo” noslēdz darījumu par līzinga portfeļa cesiju
Emitents mogo AS (213800DOKX626GYVOI32)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-08-09 18:37:08
Versijas komentārs
Teksts

Esošās biznesa attīstības stratēģijas ietvaros AS “mogo” ir noslēgusi iepriekš plānotu līzinga portfeļa pārdošanas darījumu ar nominālvērtību 3.54 miljonu eiro apmērā. Darījuma ietvaros AS “mogo” plāno saņemt darījuma apmaksu līdz 2022.gada 31.augustam.

AS “mogo” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Znotiņš: “2021. gada laikā mēs veicām 2 salīdzināmus darījumus, kuru ietvaros līzinga portfeļi tika pārdoti licencētai bankas meitas sabiedrībai. Darījumi  ir bijuši veiksmīgi un abpusēji izdevīgi, tādēļ vienojāmies par vēl vienas līzinga portfeļa daļas pārdošanu.”

Par AS “mogo”

AS “mogo” ir daļa no starptautiskas finanšu tehnoloģiju grupas Eleving Group (iepriekš zināma kā Mogo Finance). Mogo Latvijā piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un auto nomas pakalpojumus klientiem ērtākajā veidā – tiešsaistē, telefoniski un pie vairāk nekā 210 sadarbības partneriem. Mogo Latvija apkalpo vairāk kā 9 tūkstošus klientu, pārvaldot 37 miljonu eiro lielu produktu portfeli.

 

Par Eleving Group

Eleving Group ir starptautiska finanšu tehnoloģiju uzņēmumu grupa ar plašu pārstāvniecību visā pasaulē. Grupa ir pārstāvēta trīs kontinentos un tās biznesa virzieni ietver transportlīdzekļu un patēriņa finansējuma pakalpojumus. Grupa, kas 2012. gadā tika dibināta ar Mogo zīmolu, patlaban darbojas 14 pasaules valstīs. Ar galveno mītnes vietu Latvijā, Eleving Group veic saimniecisko darbību Baltijā un Eiropā, Kaukāza un Centrālāzijas reģionos, kā arī Austrumāfrikā.

Vairāk: www.eleving.com

Neringa Plauškiene

Reģionālā finanšu direktore

Tālrunis: +371 66900904

E-pasts: neringa.plauskiene@eleving.com

Pielikumi