Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
CORRECTION: AS DelfinGroup aicina piedalīties vebinārā par 2022. gada 6 mēnešu finanšu rezultātiem
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-08-08 13:14:26
Versijas komentārs Mainīts virtuālās konferences norises datums no 11. augusta uz 15. augustu. Personām, kas jau reģistrējušās pasākumam, atkārtota reģistrācija nav nepieciešama.
Teksts

AS DelfinGroup aicina investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 15. augustā plkst. 14:00. Lai pievienotos vebināram, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināru vadīs un uz jautājumiem atbildēs AS DelfinGroup valdes loceklis un finanšu direktors Aldis Umblejs un valdes locekle un komercdirektore Sanita Zitmane. Vebinārs notiks angļu valodā un tā ietvaros AS DelfinGroup pārstāvji prezentēs 2022. gada neauditētos 6 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm uzņēmumā. Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija.

Aicinām Jūsu jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 14. augustam uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_kMvONrC8Tx6t21mcbqEH4QPēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos vebināram.

 

Pieraksties DelfinGroup jaunumiem šeit. 

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 300 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmums 2021. gadā veica IPO, piesaistot gandrīz 6000 jaunu akcionāru. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2021. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 43 miljonus eiro, EBITDA bija 10,2 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 5,2 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

         Papildu informācija:
         Aldis Umblejs
         AS DelfinGroup finanšu direktors
         Tālr.: +371 26189988
         E-pasts: IR@delfingroup.lv

Pielikumi