Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
"Elektrum Lietuva", UAB akcionāru sapulces lēmumi
Emitents Latvenergo, AS (213800DJRB539Q1EMW75)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-07-01 09:09:55
Versijas komentārs
Teksts

Ar "Elektrum Lietuva", UAB Akcionāru sapulces lēmumu "Elektrum Lietuva", UAB iecelta trīs cilvēku valde, kas nodrošinās uzņēmuma attīstības stratēģijas īstenošanu. Valdes priekšsēdētājs būs Elektrum Lietuva vadītājs Martins Giga (Martynas Giga). Martins Giga vadīs jauno valdi un uzņemsies atbildību par stratēģiskiem investīciju projektiem, biznesa attīstību un korporatīvajiem klientiem. "Elektrum Lietuva", UAB valdes loceklis būs arī Andrjus Bičkausks (Andrius Bičkauskas), uzņēmuma finanšu direktors, kurš būs atbildīgs par finanšu pārvaldību, investīcijām un finansēšanu. Valdē strādās arī uzņēmuma mārketinga un produktu attīstības vadītāja Neringa Petrauskiene (Neringa Petrauskienė), kura pārraudzīs uzņēmuma mazumtirdzniecības biznesu – klientu attiecību, pārdošanas, produktu attīstības un mārketinga uzlabošanu.

Tāpat "Elektrum Lietuva", UAB Akcionāru sapulce lēma par "Elektrum Lietuva", UAB pamatkapitāla palielināšanu par 502 186 EUR. Pēc pamatkapitāla palielināšanas "Elektrum Lietuva", UAB pamatkapitāls būs 600 650 EUR.

Papildu informācija:
Jānis Irbe
Finanšu un kredītu vadības direktors
Tālrunis: +371 29 453 897
E-pasts: investor.relations@latvenergo.lv

www.latvenergo.lv

Par Latvenergo

Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem enerģijas tirgotājiem Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, dabasgāzes tirdzniecību un elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu. AS "Latvenergo" vairākus gadus ir atzīta par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu. Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's AS "Latvenergo" ir novērtējusi ar investīciju pakāpes kredītreitingu Baa2/stabils.

Latvenergo koncernā ietilpst mātessabiedrība AS "Latvenergo" (elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība, dabasgāzes tirdzniecība) un meitassabiedrības - AS "Sadales tīkls" (elektroenerģijas sadale), Elektrum Eesti, OÜ (elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecība Igaunijā), Elektrum Lietuva, UAB (elektroenerģijas un dabazgāzes tirdzniecība Lietuvā), AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" (elektroenerģijas obligātā iepirkuma administrēšana) un SIA "Liepājas enerģija" (siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība Liepājā, elektroenerģijas ražošana). Visas AS "Latvenergo" akcijas pieder valstij, un to turētāja ir Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija.

 

Pielikumi