Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
BluOr Bank AS pagarina valdes locekļa Vadima Moroza pilnvaras
Emitents BluOr Bank, AS (54930080G2M7EJ097A27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-06-27 15:46:15
Versijas komentārs
Teksts

2022. gada 22. jūnijā BluOr Bank AS valdes locekļa Vadima Moroza pilnvaras ir pagarinātas uz nākamo triju gadu termiņu.

Vadims Morozs BluOr Bank AS valdes sastāvā ir kopš 2019. gada 12. augusta.

Vadimam Morozam ir vairāk nekā 20 gadu pieredze darbā banku nozarē. BluOr Bank komandā galvenā grāmatveža amatā Vadims strādā kopš 2016.gada. Šajā laikā viņš ir devis nopietnu ieguldījumu bankas darbā un attīstībā, nodrošinot tās grāmatvedības procesu efektivitāti un risku mazināšanu.

Bankas valdes komandas profesionālo kompetenci un pieredzi Vadims Morozs papildina ar savu ilggadējo pieredzi bankas grāmatvedības uzskaites vispārējās organizācijas un kontroles jomā.

BluOr Bank AS valdē strādā tās priekšsēdētājs, galvenais izpilddirektors (CEO) Dmitrijs Latiševs, atbilstības direktors (CCO) Igors Petrovs, valdes locekļi Inga Preimane, Dmitrijs Feldmans un Vadims Morozs.

 

Par BluOr Bank AS:

BluOr Bank AS ir privāta Latvijas komercbanka, kas dibināta 2001.gadā.
BluOr Bank nodrošina pilnu finanšu pakalpojumu klāstu: ikdienas bankas pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām, aizdevumi maziem un vidējiem uzņēmumiem, aktīvu pārvaldīšanas un brokeru pakalpojumi.


Saskaņā ar bankas attīstības stratēģiju, pamatdarbības virziens ir finanšu pakalpojumu sniegšana korporatīvajiem klientiem, ar uzsvaru uz mazo un vidējo uzņēmumu  kreditēšanu. Papildu informācija: www.bluorbank.lv

 

 

Kontaktiem:

Ingrīda Šmite

BluOr Bank Korporatīvās komunikācijas un mārketinga pārvaldes vadītāja

Tālr.: +371 67 034 257

pr@bluorbank.lv

ingrida.smite@bluorbank.lv

 

www.bluorbank.lv

Pielikumi