Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
BluOr Bank AS pagarina valdes locekļa Dmitrija Feldmana pilnvaras
Emitents BluOr Bank, AS (54930080G2M7EJ097A27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-06-13 14:10:55
Versijas komentārs
Teksts

2022. gada 10. jūnijā BluOr Bank AS valdes locekļa Dmitrija Feldmana pilnvaras ir pagarinātas uz nākamo triju gadu termiņu.

Dmitrijs Feldmans BluOr Bank AS valdes sastāvā ir kopš 2019. gada 13. jūnija, savukārt bankas komandā strādā jau kopš 2010. gada.

Dmitrija Feldmana atbildībā ir biznesa attīstība, kā arī privāto un korporatīvo klientu apkalpošana. Bankas valdes komandas profesionālo kompetenci un pieredzi Dmitrijs Feldmans papildina ar labām un pamatīgām zināšanām un pieredzi klientu piesaistes un apkalpošanas jomā. Dmitrijam ir maģistra grāds biznesa vadībā.

BluOr Bank AS valdē strādā tās priekšsēdētājs, galvenais izpilddirektors (CEO) Dmitrijs Latiševs, atbilstības direktors (CCO) Igors Petrovs, valdes locekļi Inga Preimane, Vadims Morozs un Dmitrijs Feldmans.

 

Par BluOr Bank AS:

BluOr Bank AS ir privāta Latvijas komercbanka, kas dibināta 2001.gadā.
BluOr Bank nodrošina pilnu finanšu pakalpojumu klāstu: ikdienas bankas pakalpojumi uzņēmumiem un privātpersonām, aizdevumi maziem un vidējiem uzņēmumiem, aktīvu pārvaldīšanas un brokeru pakalpojumi. 


Saskaņā ar bankas attīstības stratēģiju, pamatdarbības virziens ir finanšu pakalpojumu sniegšana korporatīvajiem klientiem, ar uzsvaru uz mazo un vidējo uzņēmumu  kreditēšanu. Papildu informācija: www.bluorbank.lv

 

 

Kontaktiem:

Ingrīda Šmite

BluOr Bank Korporatīvās komunikācijas un mārketinga pārvaldes vadītāja

Tālr.: +371 67 034 257

pr@bluorbank.lv

ingrida.smite@bluorbank.lv

 

www.bluorbank.lv

Pielikumi