Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
2022. gada 1.ceturkšņa rezultātu virtuālās konferences ieraksts
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-05-16 17:37:20
Versijas komentārs
Teksts

Šī gada 16. maijā norisinājās HansaMatrix virtuālā konference investoriem. Tās ietvaros valdes priekšsēdētājs Jānis Sams un valdes loceklis, finanšu direktors Māris Macijevskis iepazīstināja dalībniekus ar HansaMatrix 2022. gada 1. ceturkšņa finanšu rezultātiem un biznesa jaunumiem, savukārt  Lightspace Technologies dibinātājs Ilmārs Osmanis informēja par HansaMatrix asociētā uzņēmuma Lightspace Technologies aktualitātēm.  

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/3wuHQvJ, savukārt vebināra laikā demonstrētā uzņēmuma prezentācija (angļu valodā) ir pievienota paziņojuma pielikumā.

Virtuālajā konferencē lietoto alternatīvo snieguma rādītāju (ASR) definīcijas atrodamas HansaMatrix nerevidētā starpperioda saīsinātā konsolidētā finanšu pārskata 41.lappusē: https://bit.ly/3FSA0jS.

Kontakti investoriem un medijiem:
Māris Macijevskis, CFA
Finanšu direktors, Valdes loceklis
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Par SIA “Lightspace Technologies”

Lightspace (grupas sastāvā Lightspace Labs Inc. (ASV), Lightspace Labs Ltd. (Lielbritānija)) ir Deep Tech uzņēmums ar savām pētniecības un attīstības laboratorijām, industrializācijas un ražošanas iekārtām, kas izstrādā galvenās tehnoloģijas nākamās paaudzes papildinātās realitātes ierīcēm. Uzņēmums ir globāls līderis volumetrisku, daudz fokālu un hologrāfisku attēlu tehnoloģiju jomā, kas rada patiesu realitātes sajūtu.

Pielikumi
2022-05-16_HansaMatrix_webinar_EN_Q1_2022.pdf (1251.78 kB)