Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Virtuālās konferences par HansaMatrix un Lightspace technologies biznesa jaunumiem ieraksts
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-04-07 09:16:23
Versijas komentārs
Teksts

Šī gada 6. aprīlī norisinājās HansaMatrix virtuālā konference investoriem. Tās ietvaros valdes priekšsēdētājs Jānis Sams un valdes loceklis, finanšu direktors Māris Macijevskis iepazīstināja dalībniekus ar HansaMatrix biznesa jaunumiem, savukārt  Lightspace technologies valdes prieksēdētājs Ilmārs Osmanis informēja par HansaMatrix asociētā uzņēmuma Lightspace technologies aktualitātēm un nākotnes plāniem.  

Virtuālās konferences ieraksts ir pieejams šeit: https://bit.ly/36UV5Nw, savukārt vebināra laikā demonstrētā uzņēmuma prezentācija (angļu valodā) ir pievienota paziņojuma pielikumā.

Kontakti investoriem un medijiem:
Māris Macijevskis, CFA
Finanšu direktors, Valdes loceklis
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Par SIA “Lightspace Technologies”

Lightspace (grupas sastāvā Lightspace Labs Inc. (ASV), Lightspace Labs Ltd. (Lielbritānija)) ir Deep Tech uzņēmums ar savām pētniecības un attīstības laboratorijām, industrializācijas un ražošanas iekārtām, kas izstrādā galvenās tehnoloģijas nākamās paaudzes papildinātās realitātes ierīcēm. Uzņēmums ir globāls līderis volumetrisku, daudz fokālu un hologrāfisku attēlu tehnoloģiju jomā, kas rada patiesu realitātes sajūtu.

Pielikumi
2022-04-06 webinar presentation_HansaMatrix_Lightspace.pdf (1322.72 kB)