Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Informācija par HansaMatrix uzsākto reorganizācijas procesu
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-04-06 08:49:24
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix (Uzņēmums) iepriekš ziņoja, ka izvērtējot stratēģiskās attīstības iespējas, lai nodrošinātu gan akcionāru ieguldījuma vērtības palielināšanu, gan arī tālākās stratēģiskās attīstības mērķu sasniegšanu, HansaMatrix bija uzsācis reorganizācijas procesu, kurā no HansaMatrix tika plānots nodalīt Uzņēmumam piederošās Lightspace holding kapitāla daļas, reorganizācijas rezultātā dibinot jaunu iegūstošo sabiedrību.

Stratēģisku apsvērumu dēļ šobrīd HansaMatrix reorganizācijas procesa virzība ir apturēta uz nenoteiktu laiku. Gadījumā ja reorganizācijas process tiks atsākts, HansaMatrix publiskos tālāku informāciju par to saskaņā ar piemērojamo tiesību aktu prasībām.

Kontakti investoriem un medijiem:
 

Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com
 

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus sektoros.

Pielikumi