Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix apgrozījuma un rentabilitātes prognozes 2022.gadam
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-03-31 14:31:12
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix paziņo konsolidēto ieņēmumu un rentabilitātes prognozi 2022.gadam:

  • Prognozētie ieņēmumi: 24-26 miljoni EUR
  • EBITDA rentabilitāte: 13% līdz 15%

Ņemot vērā augsto biznesa vides nenoteiktību, ko rada globālais pusvadītāju deficīts, ar COVID-19 saistītie piegādes ķēžu izaicinājumi un nesen sākušais Krievijas un Ukrainas konflikts, HansaMatrix šobrīd var sniegt tikai īstermiņa ieņēmumu un rentabilitātes prognozes.

Alternatīvās darbības rādītāju (ASR) definīcijas, kas izmantotas šajā ziņā atrodamas HansaMatrix Neauditētā starpperioda saīsinātā konsolidētā finanšu pārskata par 12 mēnešu periodu, kas beidzās 2021. gada 31.decembrī, 27. lpp. (pieejams: https://bit.ly/3DnKVRf).

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

Pielikumi