Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Notiks AS "Latvenergo" akcionāru sapulce
Emitents Latvenergo, AS (213800DJRB539Q1EMW75)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2022-03-31 09:11:37
Versijas komentārs
Teksts

AS "Latvenergo" informē, ka 2022. gada 1. aprīlī plkst. 16.00 AS "Latvenergo" telpās, Pulkveža Brieža ielā 12, Rīgā, ir sasaukta AS "Latvenergo" ārkārtas akcionāru sapulce, kurā tiks izskatīti šādi jautājumi:

  • par AS "Latvenergo" un AS "Latvijas valsts meži" kopuzņēmumu.

Atbilstoši iepriekš sniegtajai informācijai, 22. februārī Latvijas Republikas Ministru kabinets konceptuāli atbalstīja nodomu valsts kapitālsabiedrībām AS "Latvenergo" un AS "Latvijas valsts meži" izveidot kopuzņēmumu vēja parku attīstībai Latvijā;

  • par parāda vērtspapīru (obligāciju) emisiju.

Pagājušā gada aprīlī tika apstiprināta AS "Latvenergo" trešā obligāciju piedāvājuma programma 200 miljonu EUR apmērā, kuras ietvaros pagājušā gada maijā tika emitētas zaļās obligācijas 50 miljonu EUR apmērā pēc nominālvērtības. Obligāciju emisijas plānots turpināt.

Papildu informācija:
Jānis Irbe
Finanšu un kredītu vadības direktors
Tālrunis: +371 29 453 897
E-pasts: investor.relations@latvenergo.lv

www.latvenergo.lv

Par Latvenergo

Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem enerģijas tirgotājiem Baltijā, kas nodarbojas ar elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošanu un tirdzniecību, dabasgāzes tirdzniecību un elektroenerģijas sadales pakalpojuma nodrošināšanu. AS "Latvenergo" vairākus gadus ir atzīta par Latvijas vērtīgāko uzņēmumu. Starptautiskā kredītreitingu aģentūra Moody's AS "Latvenergo" ir novērtējusi ar investīciju pakāpes kredītreitingu Baa2/stabils.

Latvenergo koncernā ietilpst mātessabiedrība AS "Latvenergo" (elektroenerģijas un siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība, dabasgāzes tirdzniecība) un meitassabiedrības - AS "Sadales tīkls" (elektroenerģijas sadale), Elektrum Eesti, OÜ (elektroenerģijas un dabasgāzes tirdzniecība Igaunijā), Elektrum Lietuva, UAB (elektroenerģijas un dabazgāzes tirdzniecība Lietuvā), AS "Enerģijas publiskais tirgotājs" (elektroenerģijas obligātā iepirkuma administrēšana) un SIA "Liepājas enerģija" (siltumenerģijas ražošana un tirdzniecība Liepājā, elektroenerģijas ražošana). Visas AS "Latvenergo" akcijas pieder valstij, un to turētāja ir Latvijas Republikas Ekonomikas ministrija.

Pielikumi