Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
AS “Olainfarm“ valdes viedoklis par sabiedrības obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu un tā ietekmi uz sabiedrības interesēm
Emitents Olainfarm, AS (213800WCG52W62ENOP27)
Veids 3.1. Papildu regulētā informācija, kas ir jāatklāj saskaņā ar dalībvalsts tiesību aktiem
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-11-12 08:57:48
Versijas komentārs
Teksts

AS “Olainfarm“ valdes viedoklis par sabiedrības obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu un tā ietekmi uz sabiedrības interesēm

2021. gada 2.novembrī Finanšu un kapitāla tirgus komisija nolēma atļaut AS “AB CITY” (turpmāk tekstā – Piedāvātājs) izteikt obligāto akciju atpirkšanas piedāvājumu (turpmāk tekstā – “Piedāvājums”), apstiprinot vienas akcijas atpirkšanas cenu – 9,26 EUR.

Sabiedrības valde uzskata, ka Piedāvājums atbilst Finanšu instrumentu tirgus likuma nosacījumiem.

Sabiedrības valde Piedāvājumu vērtē pozitīvi, ņemot vērā, ka Piedāvātājs plāno turpināt līdzšinējo Mērķa sabiedrības darbību un nav plānotas darbības veida izmaiņas, Mērķa sabiedrība turpinās darbu iepriekšējā jomā. Tāpat tiek plānots turpināt esošās darba tiesiskās attiecības ar Mērķa sabiedrības darbiniekiem atbilstoši noslēgtajiem darba līgumiem. Netiek plānota Mērķa sabiedrības atrašanās vietas maiņa.

Papildu informācija:
Jānis Leimanis
Akciju sabiedrības “Olainfarm” valdes loceklis
Tel. +371 29269424
E-pasts: janis.leimanis@olainfarm.com

Pielikumi