Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Informācija saistībā ar COVID-19
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-10-22 17:35:40
Versijas komentārs
Teksts

Saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojumu Nr.720 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu" no 21. oktobra līdz 14. novembrim, Latvijā tiek izsludināts četru nedēļu ilgs drošības pasākumu periods, lai ierobežotu COVID-19 infekcijas izplatīšanos.

AS DelfinGroup informē, ka visi Banknote un VIZIA piedāvātie pakalpojumi ir pieejami klientiem pilnā apjomā. Uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu pieejamībā būs tikai nelielas izmaiņas - vairākām Banknote filiālēm tiks samazināts darba laiks par 1 stundu. Visi AS DelfinGroup pakalpojumi - patēriņa aizdevums, nomaksas pakalpojums, lombarda aizdevums un mazlietotu preču tirdzniecība ir pieejami tiešsaistē un filiālēs. Izņēmums ir lombarda aizdevums, kuram var pieteikties gan klātienē, gan tiešsaistē, bet līgums ir noslēdzams filiālē.

AS DelfinGroup ir veikusi visus obligātos un ieteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 pandēmiju. Visas biznesa operācijas tehnoloģiski ir nodrošinātas, lai tās veiktu izmantojot attālinātu darbu. Pašlaik filiāles darbinieku vakcinēšanās līmenis ir 95% apjomā, bet no 15. novembra 100% filiāļu darbinieku būs sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa aizdevumus, aizdevumus senioriem, nomaksas pakalpojumus, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk kā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk kā 270 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400’000 klientu. AS DelfinGroup kopš 2014.gada ir pazīstams Nasdaq Riga biržā kā obligāciju emitents un kopš 2021. gada kā akciju emitents Baltijas Oficiālajā sarakstā. Uzņēmuma 2021. gadā veiktais IPO bija lielākais Latvijas vēsturē pēc investoru skaita, piesaistot gandrīz 6000 jaunus akcionārus. Uzņēmums veic regulāru ik ceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34.6 miljonus eiro, EBITDA bija 9.3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem par dividendēm sasniedza 4.65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. 

Papildu informācija:
Kristaps Bergmanis,
AS DelfinGroup valdes loceklis
Tālr.: +371 26189988
Whatsapp: +371 26189988
E-pasts: kristaps.bergmanis@delfingroup.lv

 

Pielikumi