Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Paziņojums par personu, kas veic pārvaldības pienākumus, un ar tām cieši saistīto personu darījumu ar finanšu instrumentiem
Emitents DelfinGroup, AS (iepriekšējais nosaukums - ExpressCredit, SIA) (2138002PKHUJIMVMYB13)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-10-21 17:24:50
Versijas komentārs
Teksts

AS DelfinGroup ir saņēmis paziņojumus no padomes locekļiem par personu darījumiem, kas veic pārvaldības pienākumus un ar tām cieši saistīto personu darījumu/iem ar finanšu instrumentiem un to atklāšanu sabiedrībai (paziņojumi pielikumā).

Saskaņā ar spēkā esošo vietējo un ES vērtspapīru tirgus regulējumu, pircēji ir uzskatāmi par iekšējās informācijas turētājiem.

Saistībā ar paziņotiem darījumiem AS DelfinGroup apliecina, ka tai nav zināmi jauni apstākļi vai kāda cita iekšējā informācija, kas, saskaņā ar biržas noteikumiem, būtu atklājama tirgum.

Attiecīgie darījumi ir jau ietverti AS DelfinGroup brīvā publiskā apgrozībā esošo akciju skaita arpēķinā.

Par AS DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts uz tehnoloģijām balstīts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un strādā ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums pastāvīgi attīsta un piedāvā patēriņa, senioru, nomaksas, lombarda aizdevumus un lietotu un mazlietotu preču tirdzniecību vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā, kā arī tiešsaistē. AS DelfinGroup vairāk nekā 250 profesionāļu komanda vidēji mēnesī izsniedz 35 tūkstošus aizdevumu. Uzņēmuma kopējais reģistrēto klientu skaits pārsniedz 400 000. AS DelfinGroup kopš 2014. gada ir pazīstama biržā Nasdaq Riga kā obligāciju emitents. Uzņēmums veic regulāru ikceturkšņa dividenžu izmaksu. 2020. gadā uzņēmuma kredītportfelis sasniedza 34,6 miljonus eiro, EBITDA bija 9,3 miljoni eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,65 miljonus eiro. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir fokuss uz korporatīvo pārvaldību, fintech inovācijām, atbildīgu aizdevumu izsniegšanu, finanšu iekļaušanu un aprites ekonomikas veicināšanu. Uzņēmums strādā ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada.

Kristaps Bergmanis,

AS DelfinGroup valdes loceklis

Tālr.: +371 26189988

Whatsapp: +371 26189988

E-pasts: kristaps.bergmanis@delfingroup.lv

Pielikumi