Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Lightspace Technologies piesaista 800 tūkst. EUR no Igaunijas un Dānijas biznesa enģeļiem un esošajiem akcionāriem
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-10-19 09:16:08
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix asociētais uzņēmums Lightspace Technologies ir piesaistījis 800 tūkst. EUR lielu konvertējamu investīciju aizdevumu no Igaunijas un Dānijas biznesa enģeļiem un esošajiem akcionāriem. Minētās investīcijas palīdzēs Lightspace Technologies esošo un jaunu produktu turpmākai izstrādei.

Investoru vārdi, saskaņā ar līguma nosacījumiem, pagaidām netiek izpausti.

Lightspace valde ir gandarīta, jo noslēgtie līgumi apliecina uzņēmuma komandas spēju piesaistīt investīcijas un spēju pārliecināt investorus par uzņēmumā ražoto papildinātās realitātes (augmented reality) produktu potenciālu.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA
Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com
http://www.hansamatrix.com

Ģirts Zīle
Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: girts.zile@lightspace3d.com
https://www.lightspace3d.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

Par SIA “Lightspace Technologies”

Lightspace Technologies ir Deep Tech uzņēmums ar savām pētniecības un attīstības laboratorijām, industrializācijas un ražošanas iekārtām, kas izstrādā galvenās tehnoloģijas nākamās papildinātās realitātes paaudzei. Uzņēmums ir globāls līderis telpisku, daudz fokālu un hologrāfisku attēlu tehnoloģiju jomā, kas pievieno patiesu realitātes sajūtu.

Pielikumi