Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix noslēdzis 2 MEUR gadā ražošanas līgumu ar jaunu industriālā sektora klientu Ziemeļvalstīs
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-10-18 09:40:41
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix noslēdzis līgumu elektronisko komponenšu ražošanai un piegādei jaunam klientam Ziemeļvalstīs industriālā tirgus sektorā, kas saistīts ar veselības un labsajūtas nozari. Plānoto piegāžu apjoms sasniegs līdz 2 miljoniem EUR gadā, sākot ar 2022. gada 1.ceturksni.

Klienta nosaukums, saskaņā ar līguma nosacījumiem, netiek izpausts.

HansaMatrix valde ir gandarīta, jo noslēgtais līgums apliecina komandas spēju realizēt izaugsmes stratēģiju globālās pandēmijas un elektronikas komponentu deficīta apstākļos un nostiprina Uzņēmuma pozīcijas reģionā.

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos.

Pielikumi