Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
HansaMatrix noslēdzis jaunu 3,3 MEUR ražošanas līgumu ar industriālā sektora klientu Vācijā
Emitents HansaMatrix Akciju sabiedrība (529900S1YDO0MHC8K318)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-08-06 15:34:31
Versijas komentārs
Teksts

HansaMatrix noslēdzis ražošanas līgumu cilvēka mašīnas interfeisa elektronikas ierīču ražošanai un piegādei industriālā segmenta klientam Vācijā.

HansaMatrix kopējais ieņēmumu apmērs no jaunā līguma 9 mēnešu periodā no 2021.gada 4.ceturkšņa līdz 2022.gada 2.ceturkšņa beigām sasniegs 3,3 miljonus EUR.

“Esam gandarīti ar jauna, būtiska apjoma līguma noslēgšanu ar pasūtītāju Vācijā, kas norāda uz industriālā sektora pieprasījuma pieaugumu ES valstīs, samazinoties Covid-19 ierobežojumiem, kā arī apstiprina pieaugošo tendenci ražošanas pasūtījumu izvietošanai ģeogrāfiski tuvāk pasūtītājam ar mērķi samazināt šī brīža nenoteiktību globālajās piegāžu ķēdēs”, komentē Jānis Sams, HansaMatrix valdes priekšēdētājs.

Klienta nosaukums saskaņā ar līguma nosacījumiem netiek izpausts. 

 

Kontakti investoriem un medijiem:

Māris Macijevskis, CFA

Valdes loceklis, Finanšu direktors
Tālrunis: +371 6780 0002
E-pasts: invest@hansamatrix.com

http://www.hansamatrix.com

Par AS “HansaMatrix”

HansaMatrix ir ātri augošs augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas veic jaunu elektronisko produktu un sistēmu izstrādi, industrializāciju un sniedz pilnu ražošanas pakalpojumu spektru, datu tīklu iekārtu, "ierīču" interneta (Internet of Things), industriālo sistēmu un citu produktu izstrādes un ražošanas pakalpojumus augstas pievienotās vērtības tirgus segmentos. 

Pielikumi