Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
“Olainfarm” izskata iespēju piedalīties vakcīnu ražotnes izveidē
Emitents Olainfarm, AS (213800WCG52W62ENOP27)
Veids 2.2. Iekšējā informācija
Valoda LV
Statuss Publicēts
Versija
Datums 2021-03-11 10:07:18
Versijas komentārs
Teksts

AS „Olainfarm“ ir uzaicināta piedalīties vakcīnu ražotnes izveidē Latvijā, ko varētu veidot kopā ar SIA „Pharmidea“ un AS „Grindeks“. Idejas realizācijā varētu saņemt arī atbalstu no valsts. Jāatzīmē, ka tas ir ilgtermiņa projekts, kas atrodas sākuma stadijā, tāpēc pašlaik papildu informāciju par ietekmi uz AS „Olainfarm“ finanšu rezultātiem nav iespējas sniegt.

"Ir jāņem vērā, ka šāda veida ražošanas sākšana prasa specifiskas zināšanas un infrastruktūru, kā arī pats galvenais – būtiskus finanšu līdzekļus. Lai projekts būtu veiksmīgs ir nepieciešama savstarpēja saskaņa un kopīga pieeja visām iesaistītajām pusēm - valdības, veselības aprūpes, universitāšu un ražošanas uzņēmumu starpā, tāpat šāda projekta īstenošana prasītu vairākus gadus," pauda Jerūns Veitess (Jeroen Weites), AS „Olainfarm“ valdes priekšsēdētājs.

AS „Olainfarm“ turpinās piedalīties ražotnes izpētē.

“Olainfarm”, daļa no Olainfarm grupas, ir viens no vadošajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas piedāvā augstas kvalitātes medikamentus un ķīmiskos farmaceitiskos produktus. Uzņēmuma biznesa stratēģija “UZ PRIEKŠU” iezīmē tā vīziju – kļūt par vienu no TOP10 Centrālās un Austrumeiropas ražotājiem līdz 2025. gadam.

Ar gandrīz 50 gadu ekspertīzi Olainfarm grupa piegādā ilgtspējīgus veselības aprūpes produktus un pakalpojumus ar pievienoto vērtību vairāk nekā 50 valstīm visā pasaulē. Grupā ietilpst – farmācijas uzņēmums “Olainfarm”, uztura bagātinātāju un medicīnisko iekārtu ražotājs “Silvanols”, elastīgo un kompresijas materiālu ražotājs “Tonus Elast”, aptieku ķēde “Latvijas aptieka”,  veselības aprūpes un diagnostikas centri “DiaMed” un “OlainMed.”

Papildu informācija:
Jānis Dubrovskis
AS “Olainfarm” investoru attiecību konsultants
Tel. +371 29178878
E-pasts: janis.dubrovskis@olainfarm.com

Pielikumi